Piotr Rogucki

7,5
10 910 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Rogucki

czy Roguc ma żonę? bo wydawało mi się, że nie, ale na mieście mówi się że jednak tak:D z góry dzięki za odpowiedź

koszmarwdunwich

Tak, ma. Wspominał o niej u Kuby Wojewódzkiego. Niestety, więcej nie zdradził.

Ysabell

bo ceni sobie swoją prywatność . w necie nie znajdziemy informacji o jego życiu osobistym .

avaleal

Na 100% tak. Zdaje się, że ma na imię Zosia.

morelowa_panna

Ano ano ^^ miałam okazje zobaczyć ich razem w łódzkiej Manufakturze ^^

użytkownik usunięty
morelowa_panna

zgadza sie;)i jest od Niego 6 lat mlodsza;)

koszmarwdunwich

tak ma żonę :) po tej wiadomości lekko w szoku byłam bo szczerze mówiąc się nie spodziewałam...biorąc pod uwagę jego rockowe życie.

koszmarwdunwich

http://nasza-klasa.pl/profile/1168404
tak naprawdę szemraj-rogucka :)

afj

Czyli, że pani doktor Szemraj-Rogucka. Bardzo ladna z resztą. No i malżeństwem z tego co szukałam są od minimum 2 lat.

koszmarwdunwich

Ceni swoją prywatność czego jak widać nie potraficie uszanować...

Christoph_Gangrel

Przesadzasz. Nikt nie podaje jego numeru telefonu, adresu, nie mówi, że Roguc kupił żonie w zeszły wtorek bieliznę za 300 zł ani nic w tym stylu. Po prostu kilkoro ludzi zastanawia się, czy ma żonę. To, że się wypowiadamy w temacie nie znaczy, że nie szanujemy jego prywatności.
Piotrek nosi obrączkę, nie zdejmuje jej do zdjęć, w jednym z wywiadów wspominał kiedyś nawet o swojej (wtedy jeszcze) dziewczynie. Mówił, jak wygląda i jak ma na imię.
Dlatego w żadnym wypadku nie godzimy teraz w jego prywatność.

koszmarwdunwich

ma! na dvd z COMcertu widać obrączkę :] "I po chłopie"- jak to mówią...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones