Piotr Woźniak-Starak

7,5
123 oceny pracy producenta
powrót do forum osoby Piotr Woźniak-Starak

O typie, który zabił się pod wpływem i z dupą u boku, było dużo więcej newsów niż o wojnie w Jemenie, która trwa od kilku lat.

Wostock

To jedż do Jemenu będziesz miał codziennie w gazetach , telewizji a nawet za oknem o tej wojnie.

malowany

Rozczula mnie twoja empatia wobec bogatych patafianów, którzy nawet nie splunęli by w twoją stronę.

Wostock

A o kim mają pisać ? O żulu co całe życie pił pod sklepem na mazurach , poszedł nachlany popływać i się utopił?

malowany

Jakbyś czytał to co napisałem to zauważyłbyś, że chodzi mi o to, że nie porusza się ważnych tematów jak wojna w Jemenie.

Wostock

O wojnie w Jemenie mają pisac na portalu filmowym ? Chyba że film o tym nakręcą to tak , a Starak był związany z kinomatografią w dużym stopniu.

Wostock

Jest takie ładne powiedzenie-kozak w necie, piz*a w świecie. Ludzie kulturalni potrafią zamknąć swoje usta w takich sytuacjach. Cała reszta potrafi tylko ujadać, byle głośniej. Ale oczywiście anonimowo. "Narodzie", kultury nie da się kupić za żadne pieniądze.

whitestripes_333

"Jest takie ładne powiedzenie-kozak w necie, piz*a w świecie." Ja akurat bardzo lubię te kobiecą część, więc dziękuję :D

Wostock

Nie żeby mnie obchodziła jego sprawa, ale tak z czystej ciekawości dlaczego akurat ten Jemen, skoro na całym świecie ciągle trwają jakieś konflikty zbrojne ??? :-)

użytkownik usunięty
Wostock

Zostań dziennikarzem i zreformuj media.

Wostock

Następny, który był materacem na motorówce. Żenujące. Ach ta polska zazdrość biedoty.

joanna191

Ach ten debilizm frustratów, którzy myślą, że miliarderzy są spoko i bliżej im do różnych Kulczyków niż zwykłych, ciężko pracujących ludzi.

Wostock

Debilizmu to poszukaj w swojej rodzinie. Widać biedny frustrat... B.o. bo szkoda mojego czasu na czytanie wypocin zazdrośnika bez kultury.

joanna191

Uwaga! Nadepnąłem komuś na odcisk! :D

Wostock

Nie pochlebiaj sobie, za niski na to jesteś. Byle co nie jest w stanie mnie urazić

użytkownik usunięty
Wostock

W tym kraju ani bogacze,ani biedota ani tym bardziej klasa średnia nie jest spoko, zwykła zawiść i małostkowa radość z czyjegoś nieszczęścia przez ciebie przemawia,nic więcej.

Lol, ja mam go w dupie. Ta szopka mnie bawiła.

Wostock

Prawdę mówiąc nie spodziewałem się po Panu takiego braku empatii. Teza może i słuszna ale forma pańskiej wypowiedzi zdaje się kontrastować z osobą za którą Pan uchodzi.

MichCorleone

Możliwe, ale to już bez znaczenia. Nikt się tym nie przejmuje.

Wostock

Wszystkie media mówią o Wojnie w Ukrainie prawie wszyscy Ludzie tym się przejmują, chyba teraz jesteś zadowolony w tym ,,aspekcie" ?

budny1987

Nie, Polacy się emocjonują, a wlaściwię emocjonowali się bo pali im się pod dupskiem. Nie wynika to zazwyczaj z żadnej empatii.
Dyskusja o wojnie została sprowadzona do debilnych memików i chłopskiego rozumowania, żeby się poczuć bardziej komfortowo. Poza tym nawet ta wojna przegrywa z artykułami typu "zdradziłam męża, to jego wina".

Wostock

To czemu cały Zachód nałożył Sankcje na rosję i Pomaga Ukrainie ? Z 9 jak nie więcej Milionów Ukraińców było w Polsce i daliśmy im tyle uzbrojenia i innej pomocy materialnej i nie tylko

budny1987

To temat na dużo większą dygresję. Generalnie powody są często mało altruistyczne, a nawet jeśli były na początku to przegrały z prozą życia.

Wostock

Znalazłem dane z Wczoraj od początku wojny, do Polski przybyło już ponad 10,74 mln osób uciekających przed wojną.

użytkownik usunięty
Wostock

Uważasz,że Polacy mają jakikolwiek obowiązek współczuć Ukraińcom po tym,co zrobili na Wołyniu i którzy do tej pory uważają,że postąpili słusznie?Naprawdę szkoda mi tych żałosnych Ukraińców bez honoru i poczucia przyzwoitości. Liczyli na Niemców,a oni po raz kolejny ich olali.Szkoda mi tych młodych,zdrowych Ukraińców siedzących w Polsce i narzekających na brak wystarczającej reakcji ze strony NATO.Mogliby wrócić na wojnę do siebie,ale po co.Lepiej siedzieć w Polsce i oszukiwać i śmiać się z polskich frajerów. Jeszcze bardziej żal mi polaczków milenialsów,którzy własnego brata czy sąsiada utopiliby w łyżce brudnej wody, pomagajacym Ukraińcom bo to modne.Skończy się to tragicznie.Oni nam nie pomogą nigdy,a wręcz zaszkodzą.A winni tego będą polscy frajerzy,którzy się z nimi bratają na siłę.Polscy debile nie potrafiący uczyć się na błędach historii.

Wostock

Poruszająca dysputa.

Kansas_City_Shuffle

Całuj mnie w dupę

Wostock

Może się orłom zdarzyć, lot zniżyć między kury, ale przenigdy kurze, nie sięgnąć skrzydłem chmury! Prędzej czy później wychodzi z człowieka to kim jest. A tak na marginesie to zniosłeś już dziś jajko?

natasza_szczecin

Wyślij mi swoje zdjęcie to się zesram.

Wostock

A ty przejdź się do fryzjera, niech zetnie ci włosy na jeża, bo jak ci już tu łeb utną za twoje chamstwo to z chęcią nabiję na kij i użyję jako szczotki do kibla!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones