Portia Doubleday

Portia Ann Doubleday

6,9
4 438 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Portia Doubleday

Moim zdaniem bardzo drewniana gra aktorska w Mr. Robot. Wypada najsłabiej z całej obsady serialu.

jojok21

Scenarzyści również nie idą jej na rękę, tworząc idiotyczną postać, która pracuje w firmie zajmującej się bezpieczeństwem sieciowym, a pyta jak zawodowa blondyna "co to rootkit :o"

jojok21

W drugim sezonie już lepiej wypada na szczęście.

adamcpdst

Chyba tak. Z tego co pamiętam, to też mnie irytowała w 1 sezonie, że ma wytrzeszcz (Elliot też) i nigdy nie mruga oczami. Ale w sumie taką ma postać i dobrze ją gra - dziewczyna w depresji, z problemami z samoakceptacją i z otoczeniem, przerażona, ale jednocześnie ostrożna. Wg mnie idealnie nadaje się do tej roli, nawet jeśli bywa irytująca. Ale to jej rola jest irytująca, a nie sama aktorka :)

klanlpw

To prawda, chociaż w drugim sezonie jest ciekawie filmowana. Może stąd wrażenie, że lepiej gra.

klanlpw

Czym jeszcze można mrugać?

Dario200

Światłem. Może sprawdź, zanim przypieprzysz? https://sjp.pl/mruga%C4%87

Dario200

Oj tam, nie przypieprzam, grzecznie pytam tylko, bo mi się jakoś zakres mrugnięć zawęził automatycznie do możliwości człowieka samego w sobie. Nie bluzgam, nie obrażam, nie poniżam...

jojok21

to wina tego jak ropisano jej postać. Potrafi grać inaczej więc to nie kwestia umiejętności, a raczego tego co dali jej do zagrania.

jojok21

Zgadzam się z sol82, gra dobrze w innych produkcjach, te postac zle napisano

jojok21

Pamiętam, że też mocno mnie drażniła na początku serialu, ale gdzieś chyba w 2 sezonie zaczęła się wyrabiać. Za to w kolejnym była już całkiem wiarygodna. Jej "mastershot" z 3 sezonu, aż musiałem sobie obejrzeć dwa razy, bo tak mi się tam podobała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones