Portishead

6,5
2 oceny muzyki
powrót do forum osoby Portishead

Ja przede wszystkim za naprawe nieprzeciętny klimat tych piosenek. Połączenie takiej tajemniczości z czymś co sprawia, że zaczynam myślec o zielonych migdałach. Do tego są silnie uczuciowe, jakby ktoś śpiewał o czymś osobistym, nawet bardzo bardzo intymnym. Takie skryte uczucia, które trudno opisac i zazwyczaj człowiek jest w stanie jedynie je czuc. Polecam! Szczególnie utwór "Roads".

Annika00

wieczór - ciekawy film. A po seansie Portishead i parująca, czarna kawa. U mnie zwykle tak to wygląda

ExOblivione

Tak, zgadzam się co do klimatu. Ciekawa muzyka, przy tym nie-"lamerska"; cudzysłów dałem specjalnie.
Nie widzę potrzeby żeby się rozpisywać. Zaraz posłucham "Half Day Closing" w ich wykonaniu.
]:->

Annika00

Niesamowite utwory. Piękny głos, świetny klimat, bardzo dobre teksty.

http://www.youtube.com/watch?v=bqKcW8t0lLM&feature=related

Jeden z lepszych kawałków :)

KasiaSpasia

Są niesamowici, Dummy to chyba mój numer 2 wszech czasów. Dla mnie obok Radiohead i Sigur Ros są najlepsi:) Kocham ich, a w czerwcu będą w Krakowie:D Portishead to najlepszy trip hopowy zespól jaki kiedykolwiek istniał, zaraz za nimi Massive Attack:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones