Priyanka Chopra Jonas

Priyanka Ashok Chopra

6,9
6 491 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Priyanka Chopra Jonas

Jaka jest waszym zdaniem Najlepsza i najgorsza rola Priyanki?

Najlepiej wypadła moim zdaniem w Fashion i w Anjaana Anjaani.

Najmniej mi się podobała chyba w Yakeen i Krrish.

Musze przyznać ze lubię ja w duecie z Salmanem , jakoś tam mi do siebie pasują :P

Bene

Mi się jeszcze podobała w Pyaar Impossible ale w Bluffmasterze nie mogłam jej zdzierżyć :)

Bene

Mnie podobała sie w Dostana i Don, dlatego czekam aż zobaczę ją w Don2 w duecie z Shahrukhiem wypada całkiem dobrze; )

S_jak_Ser

żadna najalepsza wszystkie najgorsze;)) ona powinna zając się czymś innym;))

Bene

Najlepsza w moim ukochanym filmie Anjaana Anjaani oczywiście ;) a najgorszej nie ma... bo jak Priyanka gra w filmie to od razu film staje się arcydziełem choćby miał denną fabułę ;D

użytkownik usunięty
Bene

Po obejrzeniu Fashion całkowicie się przekonałam do Priyanki, dlatego ma u mnie 10/10. Jest jak Aishwarya Rai... Musiało minąć trochę czasu zanim zaczęła dobrze grać. Najlepsza rola Fashion i Anjaana Anjaani.

Bene

Szczerze? Jak pierwszy raz ją zobaczyłam to się zastanawiałam, skąd się urwała. Do chwili obecnej widziałam ją w pięciu filmach (nie liczę OSO i Billu, bo tam grała siebie i pojawiła się tam na chwilę). Nie trawię jej w Donie, ani w pierwszej części, ani drugiej. Nie wiem, jej postać działa mi na nerwy. Natomiast podobała mi się w Aitraaz - ta rola jej wybitnie pasowała, bo wydaje mi się, że ma nieco taką wulgarną urodę i postać, która grała była dzięki temu bardziej wiarygodna. W Dostanie też dało się ją zdzierżyć z tego względu, że koniec końców nie ma przy sobie ani Abhisheka, ani Johna tylko Bobby'ego. ;-)

julCia69

Najlepsza Don !!

julCia69

Zgadzam się w zupełności. Najlepiej wypadła według mnie w Aitraaz, Andaaz i Fashion. To role stworzone dla niej. Też uważam, że ma wulgarną urodę dlatego zupełnie nie podoba mi się jej gra świętoszki Romy w Donie i Donie 2. Kto ją wogóle zaangażował do legendarnej roli Zeenat? W Dostanie była raczej dodatkiem do Johna i Abhisheka także przyjemnie się oglądało. Ogólnie nie podoba mi się jak gra, o ile można to nazwać grą. Wydaje mi się, że powinna szybko udać się na pożądny kurs aktorstwa i tańca może też bo to również nie jest jej dobra strona. W choreografii grupowej gubi się zupełnie co świetnie widać w "Aaj Ki Raat" z Dona.

Maddie_filmweb

Fakt, w rola w "Fashion" pasowała do niej. Przeszło miesiąc temu oglądałam film, ale już po tym, jak się wypowiedziałam w tym temacie. W "Salaam-E-Ishq" też miała odpowiednio dobraną rolę, z tego względu, że jej postać goniła za sławą - coś w tym jest, tak mi się wydaje przynajmniej. Dlatego pierwsza połowa filmu w jej wykonaniu była dobra, podobała mi się. A to, że sobie uświadamia, że kocha Rahula (Salman Khan mi do niej idealnie pasował w filmie) już była naciągana, nie podobała mi się wcale. To było coś robione na siłę.

Bene

Moim zdaniem to bardzo dobra aktorka, tylko może nie do wszystkich ról pasuje. Najbardziej podobała mi się w Teri meri kahaani, Aitraaz, Dostana i Fashion , ale w kilku innych także była bardzo dobra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones