Przemysław Borkowski

6,4
32 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Przemysław Borkowski

Pisze znakomite teksty jest członkem wspaniałej grupy kabaretowej KMN i sprawdza sie jako prezenter

Iker

Widzę że opisujesz ludzi z KMN (pewnie też jesteś ich fanem).

Pozdrawiam

mmoo

Oczywiscie so genialni jedyni w swoim rodzaju pozdrawiam:)

Iker

oczywiscie ze tak ale nie on. calkowicie nie pasuje do Cieslaka i Gorskiego ktorzy pzewyzszaja go w kazdym aspekcie. dobrze ze w wiekszosci gra role epizodyczne

Iker

Właśnie, zgadzam się z przedmówcą. Jak dla mnie KMN mogliby tworzyć tylko Pakosa, Cieślak i Górski- reszta niepotrzebna szczególnie następczyni Katarzyny Pakosińskiej- żal

LordProtektor

ale głupoty o rany!! Moim zdaniem akurat każdy jest tam potrzebny i każdy tam gra to co ma zagrać. Zobaczcie np. ten skecz

http://www.youtube.com/watch?v=CIV2PQE4_60&feature=related

Kto lepiej zagrałby Jerzego Bubka niż Borkowski? Idealnie dopasowana rola i akurat tutaj ani cieślak ani górski lepiej by tego nie zagrali. Kazdy jest genialny i jest super dopasowany do swojej roli i na tym miedzy innymi polega sukces KMN.

blablacz515

Dałeś link akurat do jednego ze słabszych skeczy. Zobacz sobie takie bez jego udziału choćby Jadłopodawca czy Drzwi. Dopasowany może i jest do roli bo to pod niego piszą więc trudno ignorować jego cechy jak np. wzrost. Sorry, ale moim zdaniem do kabaretu się nie nadaję, choć muszę przyznać, że jako konferansjer sprawdza się dużo lepiej. Z pewnością ma lepszą dykcję od kolegów, ale w skeczu trochę mniej się na to zwraca uwagę, w moim odczuciu jest on zupełnie niezabawny.

LordProtektor

mi tam się akurat ten skecz podoba. Ale masz tutaj drugi.

http://www.youtube.com/watch?v=QgK9GB3UEF8

Kto lepiej zagrałby logana? Jedyna osoba do której w KMN można się przyczepić to moim zdaniem Rafał Zbieć choć on też ma wiele ciekawych ról jak np. gej w skeczu "Rok 2020" albo również gej-niemiec, narzeczony syna Stanislawa Sosny.

A w ogóle to wszyscy tak się podniecacie Pakosińską (ja też) ale na pewno nie z powodu tego ze jest niewiadomo jaka zabawna. Pokaz mi choć jeden tekst w którym można było się pośmiać z tego co ona powiedziała. Ona raczej bawiła swoim śmiechem, można było podziwiać jej nieprzeciętny wygląd i wdzięk natomiast tekstów żadnych ciekawych nie miała ;)

Masz swoje zdanie ja mam swoje ale musiałem tutaj coś napisać w jego obronie :P

Pozdrawiam

blablacz515

Wiesz co do tekstów, tak się składa, że ich skecze to nie improwizacja i wcześniej są przez nich pisane, więc kiepskich tekstów nie można przypisywać wyłącznie jej. Jednak panią Pakosińską zdecydowanie trudniej ocenić bo obok niej na scenie pojawiają się sami faceci, więc nie ma porównania. Jednak moim zdaniem Górskiego i Cieślaka zdecydowanie lepiej się ogląda niż resztę.

LordProtektor

No co jak co ale Cieślak to najlepszy kabaretowy aktor w Polsce. Geniusz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones