Pyotr Kislov

6,4
71 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pyotr Kislov

Nowy Johnny Depp?

użytkownik usunięty

Myślę, że to będzie nowy rosyjski Johnny Depp. W tej chuście na filmie jest uderzająco podobny do któregoś Pirata. Chyba jest osoba miała wzbogacić sale kinowe o kobieca publiczność, bo przeciez taki gatunek nie jest najczęsciej wybierany przez kobiety.

rzeczywiście... gdy podczas filmu '1612', stał się kawalerzystą hiszpańskim, wciąż widziałam w nim pirata Will'a Turnera, którego grał Orlando Bloom.
jednak... miło mi się go oglądało. (;

ang13

mnie on tez bardziej przypomina Will'a Turnera niz Sparrowa .

karin_

Ale zdecydowanie nie jest "drewniany" jak Orlando Bloom, nie obrażając oczyiscie Orlando. Mnie On nie przeszkadzał a bardzo miło sie oglądało film:), duże brawa dla Michala Żebrowskiego bo swietnie zagrał tyrana, despote, typowa negatwyna rola, a nie dotychczas cukierkowate role idealnych facetów:)

barbarka5_2

zgadzam się, Żebrowski nadaje się do takich filmów, chociaż w brodzie mu nie do twarzy ;) co do Petera chłopak niczego sobie, mnie osobiście przypomina Deppa wcale nie podobny do Blooma nie wiem gdzie wy oczy macie ;P

barbarka5_2

Żebrowski niewiele musiał udawać. On z natury jest niemiły i szorstki. Lubiłam go dopóki go nie poznałam osobiście. Ale muszę przyznać, że w tym filmie rewelacyjnie wypadł.

moje pierwsze skojarzenie to też Orlando Bloom, a w szczególności mi przypominał rolę Blooma z Królestwa Niebieskiego.

dfab

Podobny do Johhnego Deppa

O co to to nie !:D
Rosyjskim a nawet ośmielę się twierdzić, że Europejskim Deppem jest był i bedzie Sasza Domogarov :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones