Quentin Tarantino

Quentin Jerome Tarantino

8,9
42 524 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Quentin Tarantino

Samuel L Jackson i Robert De Niro mistrzowsko! Ta scena kiedy Luis zabija Melanie- genialna;) tak samo, jak ta gdy opowiada o tym Ordellowi;D Idealnie to zagrał. Jak Joe Pesci, przez którego przemawia nieziemskie wku***enie i gdy argumenty słowne przestają skutkować;D
Myślałem, że widziałem już wszystko co dobre od Tarantino i zwlekałem z obejrzeniem tej perełki. Dobra wisienka na torcie jego twórczości nieprawdaż?;v Nikt nie potrafi zrobić w filmach takiego klimatu jak Tarantino. Pulp Fiction Bękarty Wojny Django czy Sin City. Każdy film jest z innej beczki, wywołuje różne emocje i każdy na swój sposób, dzięki dialogom, muzycei zapętlonej fabule tworzy klimat niedający wstać z fotela przed końcem Seansu.
Moj ranking filmów Tarantino wygląda tak:
1. Pulp Fiction 2. Bękarty Wojny 3. Jackie Brown 4. Wściekłe Psy 5. Django 6. Cztery Pokoje 7. Sin City A do Kill Billa chyba nie zasiąde

JonBonesJones

Dokładnie, tę scenę mogę oglądać w nieskończoność. Cała wypowiedź Melanie przed aktem agresji ze strony Louisa jest mistrzowska, szkoda, że ten cudowny film jest tak często pomijany gdy wspomina się twórczość Tarantino. A co do Kill Billa to radzę obejrzeć, pierwsza część jest dość specyficzna ale już druga ma ten fajny westernowy klimat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones