Quentin Tarantino

Quentin Jerome Tarantino

8,9
42 338 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Quentin Tarantino

Czy on umie robić inne filmy niż pastisz? Wydaje mi się, że nie :/

papryx

Wedlug mnie jego filmy to nie pastisze, a raczej... dla niego wypadaloby zrobic oddzielna kategorie filmowa. Porusza sie w jej klimatach, ale jezeli nie potrafisz docenic roznorodnosci jaki niosa one wszystkie, Twoj problem. O gustach sie przeciez nie dyskutuje :)

papryx

Tarantino ma swój styl. Jest to styl orginalny, odróżniający się od reszty twórców. Wydaje mi się, że filmy wiele by zyskały gdyby każdy twórca, tak jak Tarantino, miał jeden styl i wg tego stylu tworzył filmy, ale byłby w tym dobry. Inni twórcy "chwytają" się różnych stylów co wychodzi im przeciętnie. Lepiej być dobrym w jednym niż przeciętnym we wszystkim, nieprawdaż? :)

papryx

po co ma robic inne filmy skoro robi to co lubi?Tak naprawde kazdy rezyser jest monotematyczny.Kazdy ma swój ulubiony temat i wyksztalcony sposob w jaki go przekazuje.

papryx

on nie robi filmów tylko produkty, które sprzedaje
robi to co ludzie kupują

talent ma na pewno, ale jest zbyt leniwy, aby go wykorzystywać
od czasu Pulp Fiction nie zrobił niczego, co by zasługiwało na rangę 'film'

KYRTAPS

Myślę, że się mylisz.. tego co robi nie kupują "ludzie" tylko jego fani. Nakręcił genialny Pulp Fiction i nakręcenie czegoś równie dobrego jest po prostu niemożliwe i nie chodzi tu o jego lenistwo. Powinieneś się powstrzymać z osądzaniem go do Grindhouse. Zobaczymy czym nas zadziwi tym razem :)

Kedzior_

nie zadziw, bo od Pulp Fiction kręci cały czas ten sam, jeden film

KYRTAPS

Tak jest... masz fantastyczne podejście.. pozazdrościć. Filmu nie widziałeś, a już oceniasz. Gratuluję!:)

Kedzior_

Którego filmu?

KYRTAPS

Grindhouse.. napisałeś, że Tarantino nas nie zadziwi w tym filmi bo od Pulp Fiction kręci cały czas to samo... nie wydaje mi się, by chociażby Kill Bill był taki sam jak Pulp Fiction :)

Kedzior_

Więc źle mnie zrozumiałem. Po pierwsze nie oceniam filmu, ale przewiduje. Po drugie wszystkie filmy PO Pulp Fiction są ma jedno kopyto.

KYRTAPS

to jest bez sensu. Po pierwsze... to jest po prostu niemożliwe. Po drugie, napisałem ci w poprzedniej odpowiedzi, że się mylisz, bowiem np Kill Bill nie jest taki jak Pulp FIction a został nekręcony później. Myślę, że te filmy nie są nawet do siebie podobne, a ty stwierdzasz, że są takie same. Nie rozumiem.. na pewno oglądasz filmy Tarantino?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones