Raúl Juliá

Raúl Rafael Carlos Juliá y Arcelay

8,4
4 241 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Raúl Juliá

A dziw ze dowiedzialem sie dopiero teraz!!!! Ach... szkoda goscia bo fajny aktor. [*][*][*][*][*][*][*][*][*]

fan_Brada_Pitta

srogo tez sie zdziwilem, wlasnei obejrzalem tequile sunrise, wchodze, zeby o nim poczytac a tu SZok ![*]

vitocorleone_1986

Też jestem w szoku........ Coć widziałem go tylko w jednym filmie "Street Fighter"... ![***]!

fan_Brada_Pitta

Szkoda gościa [*]... Był dobrym aktorem i w ogóle... Zresztą! Co ja się będę tam produkować... jeszcze się wzruszę i tak to wszystko się skończy :/ Pozdrawiam - Kaileena

fan_Brada_Pitta

Zobaczyłam w kalendarium, że dziś jego rocznica śmierci i też mnie bardzo zdziwiło, że Raul Julia już nie żyje. Szkoda, bo to dobry aktor był.

fan_Brada_Pitta

Też się zdziwiłem oO na co umarł????????????????????????????

Good_Enough

Chorował na raka ale podobno zabił go zawał serca.

Good_Enough

mial zatrucie pokarmowe w mexyku a wczesniej mial operacje brzucha czy cos i potem wyjechal do nowego jorku i zaczal go bolec bruch i zaczal miec skurcze zawiezli go do szpitala po czym zapadl w spiaczke 4 dni pozniej umarl bo cos bylo nietak z mozgiem przeczytalam to na wikipedi po angielsku bo po polsku niema

NFGirls9983

widzę, że przyczyna śmierci jest ta zagmatwana jak pojawienie się w domu wujka Festera (czy jak mu tam było:P) haha po prostu z Morticią za bardzo hasali na kole tortur i mu się zmarło :D a tak na serio, mnie też ciekawi dlaczego umarł.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
fan_Brada_Pitta

Ja w 1995-1996(nie pamiętam dokładnie) się dowiedziałem z Telemagazynu, w końcu wtedy tylko elita mogła sobie pozwolić na komputery a co dopiero na internet.

użytkownik usunięty

Ojej, sorry za 2 takie same odpowiedzi, nawet nie pamiętałem, że już kiedyś tu się wpisywałem.

użytkownik usunięty

Ja zaś dowiedziałam się dopiero dzisiaj. Szkoda faceta, podobał mi się w "Tequilla sunrise"

fan_Brada_Pitta

Gomez z Adamsów - za tą rolę będę go pamiętał.

ABEL

szkoda że umarł, może gdyby żył to powstała by kolejna częśc addamsów, RIP...

rpd0

SZOK - i jeszcze tak dawno temu umarł, nie spodziewał bym się. . . nie wiem co powiedzieć

presence

a a a był przystojniaczkiem. <3

kt86

Nie wiem co o tym myśleć ale wygląda to tak jakby załatwiło go "sushi" a dokładnie zatrucie nim...

KaeM_4

moze rybke fugu zjadl bo sadzac po tym co pisze NFGirls9983 te objawy nato by wskazywaly (tetrodoksyna) a cipowaty lekarz nie zauwazyl i nie uratowali go :D

fan_Brada_Pitta

Właśnie dziś zobaczyłem w programie tv, że ma być film Uznany za niewinnego z Raul Julia, wtedy sobie przypomniałem o tym aktorze i zaczałem sie zastanawiać co się z nim dzieje, że nie gra w filmach. Przez myśl mi przeszło, że albo skonczyl z aktorstwem jak Sean Connery i zajmuje sie czyms innym, a druga wersja, że nie żyje (to drugie wykluczałem bo był w miarę młody). Wchodzę na FW aby sprawdzić a tu się okazuje, ze nie żyje od 18 lat. Szkoda.

Pijany_Mistrz

czytam o filmie Oczy Laury Mars i patrzę, a on w obsadzie. zaglądam na jego profil, by sprawdzić, czy ostatnio coś grywa, bo - tak jak Ty - nie widuję go ostatnio. i spoglądam, i wielkie zdziwko - KOLEŚ NIE ŻYJE 18 LAT

Pijany_Mistrz

czytam o filmie Oczy Laury Mars i patrzę, a on w obsadzie. zaglądam na jego profil, by sprawdzić, czy ostatnio coś grywa, bo - tak jak Ty - nie widuję go ostatnio. i spoglądam, i wielkie zdziwko - KOLEŚ NIE ŻYJE OD 18 LAT

fan_Brada_Pitta

Słuchajcie, miałam to samo!!!!! Nie wiedziałam... przerąbane!!!!!! Uwielbiam tego faceta!!!!!! :(:(:(:(:( [*]

fan_Brada_Pitta

Właśnie leci na polsacie Street Fighter.Z ciekawości zaglądnałęm w czym ostatnio zagrał,a tu strzał w pysk,bo nie zyje od 20 lat....... Nie wiedziałem.... :/

fan_Brada_Pitta

To i tak jesteś szybki jest 2016 i dowiedziałem się dopiero dziś! Ba nawet nie wiem czy ty żyjesz bo nikomu nie odpisałeś na posta!

Zajcevv

hehe ;p

fan_Brada_Pitta

Mam to samo co Ty. Teraz.

fan_Brada_Pitta

Wszyscy jesteście szybcy. Ja się dowiedziałam dzis - listopad 2021...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones