Rachel GriffithsI

Rachel Anne Griffiths

7,4
4 155 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Griffiths

Rachel Griffiths gra także w nowym serialu pt. Camp. :) (którego to nie mogłam znaleźć w
wyszukiwarce filmwebu.) :)

Fairy_tales

Też go szuałam ale niestety :(

onebadsoul

a widziałaś już może jakiś odcinek? mi bardzo przydał do gustu, jednak ciekawa jestem jak to rozłożą. np., że kolejny sezon to kolejne wakacje? (o ile do następnego sezonu dotrwa, bo tego nigdy nie wiadomo. :P) jednak zakładając, że serial przetrwa - to takie rozwiązanie by mi się nie podobało, w końcu za dużo się może przez pozostałe 10 miesięcy zmienić. :)

Fairy_tales

Obejrzałam wszystkie odcinki jakie są na necie i czekam z niecierpliwością na więcej! Chyba będzie tylko 1 sezon bo recenzje za oceanem nie są za przychylne. Do tego na początku miało być 13 odcinków teraz już będzie tylko 10 bodajże.

onebadsoul

Kurcze! Mam nadzieję, że jednak uda mu się przetrwać. Tak samo jak Carrie Diaries - z tym, że ten serial miał o WIELE lepszą reklamę, więc...
Przynajmniej mam wrażenie, że oglądam coś nowego. :) (a nie któryś z kolei serial medyczny/kryminalny/prawniczy - i choć żadnych z tych seriali nie krytykuję to powiew świeżości nie jest zły. :P )

Fairy_tales

http://www.filmweb.pl/serial/Camp-2013-686949 :-)

Mnie tez sie ten serial podoba, taki w sam raz na lato - fajny, zabawny, nie przekombinowany czy przesadnie skomplikowany ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones