Rachel Hurd-Wood

Rachel Clare Hurd-Wood

7,5
2 382 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Hurd-Wood
wiertaraaa

Poważnie to musze być strasznie zacofana, bo ja jakoś podobieństwa do konia nie widze. Ma oczy, usta, nos. Nie wiem o co Ci chodzi.

wiertaraaa

to moja opinia ....wedlug ciebie moze isc na miss swiata ale wedlug mnie to....

wiertaraaa

OK nie mam zamiaru sie z tobą kłócić kazdy ma swoje zdanie ;p sorry za tą "kuracje Hil"..... w sumie to ją nawet lubie bo fajnie grała w "Historii Kopciuszka".... ale nie cierpie jej siostry ;/ nie mogła się wybić to skorzystała z sukcesu Hilary ;/ po za tym wogule mi sie nie podoba ;p
Rachel lubie... a może ty napiszesz czemu jej tak nie cierpisz ;D ??

wiertaraaa

Ja tez nie cierpie jej siostry!!! na forum o niej mowią ze jest lepsza od Hil a ona sie wybila tylko dzieki HIlary1!!
To glupi powod ze nie lubie Rachel... PO prostu nie podobała mi się w Piotrusiu panie ale byla m chyba zazdrosna ze to ona ją gra i moze byc z Jeremy"m.. hehe marny powod :P:P
pozdro:*:*

wiertaraaa

I to jest ten pewód ;| ?? faktycznie marny bo Jeremy może ci sie podobać ale Rachel lepszą jest aktorką i propozycje też lepsze dostaje !!! ale z wyglądau w Piotrusiu to mi sie też nie podobałą przez te zęby ale w "Demonie" to już śliczna była.

Sidewinder

sorry oczywiscie chodziło o "poówd" ;p za szybko pisze albo cos si z klawiaturą porobiło

wiertaraaa

Te Megi zamknij pizdę beznadziejny pustaku. Żal ci dupę ściska , że nie wyglądasz tak pięknie jak ona ??? Sama pewnie masz ryja jak koń to się wyżywasz na pięknej kobiecie. A jak jesteś taka mądra to wystaw w google swoje zdjęcie to się porówna.

Jamey

zgadzam się z Tobą przecież Rachel jest piękna i końskiego wyrazu twarzy na pewno nie ma!

wiertaraaa

ona faktycznie przypomina troche konia, przynajmniej jak sie uśmiecha. Jej gry aktorskiej oceniać nie bedę bo nie ogladałam jeszcze zadnego filmu z jej udziałem

użytkownik usunięty
wiertaraaa

sądząc po prostackiej formie jaką została wygłoszona Twoja opinia wnioskuję ze jesteś bardzo prymitywną osobą........

wiertaraaa

pfff. hah fajnie wygladacie jak sie klocicie wiecie? i nie ruszaja mnie wasze opinie co do mnie

pozdrawiam

wiertaraaa

kurde...kolejna zazdrosna dziewczyna, ciekawa jestem jak ty wygladasz ale pewnie musisz miec podobienstwo do jakiegos zwierzecia skoro innych do nich przyrownujesz...
czytajac twoje posty stwierdzam ze masz kupe w glowie.
pozdrawaim goraco

wiertaraaa

ma ladne oczy .. i jest urocza... ale ma straszny nos i zeby jak KON xD hah

wiertaraaa

chcesz mnie zobaczyć ? boże to podaj maila ;] żadna tajemnica ;]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
orengada

kolego nie potrafisz normalnie się wysławiać i kulturalnie wypowiadać?? jak na razie to w Twoim profilu jest pusto i Ty pojawiasz się znikąd i obrażasz ludzi.. więc kto tu śmieci??!!post zgłaszam oczywiście do usunięcia...

wiertaraaa

jeszcze jedno ;)

to że twój kretynie profil ma zdjęcie nie znaczy że jest pełniejszy od mojego, rzecz w tym że oba nasze konta są puste...

użytkownik usunięty
orengada

hmm.. już w szkole podstawowej uczą że słowa które nie występują w słowniku można interpretować w obu rodzajach.. w wyrazie oregrada na rodzaj żeński może tylko wskazywać ostatnia litera "a" ale tego wyrazu nie ma w języku polskim..więc na myśl może przyjść i rodzaj żeński i męski intelektualistko..owszem nie zwróciłem uwagi na to że Twoja wypowiedź jest napisana w formie rodzaju żeńskiego ale pomyłka to ludzka rzecz.. sądząc po stylu Twojej wypowiedzi można by przypuszczać że nawet podstawówki nie skończyłaś... co do profili..no myszką też posługiwać się nie potrafisz..no cóż.. jeżeli jeszcze raz kogoś obrazisz napiszę do moderacji filmweb'u skargę i zostaniesz usunięta. Trochę kultury dziecko.. nie jesteś sama na tym świecie :/

wiertaraaa

podstawówkę skończyłam, jestem w trakcie kończenia studiów jeśli o to pijesz kochany ;) pisz skargę teraz, już, NATYCHMIAST, bo nie potrafię się ogarnąć. Wybacz, tak mnie rozśmieszyłeś hahah że ledwo oddycham.

użytkownik usunięty
orengada

Czasem tak jest że jeżeli kogoś nikt nie lubi to stara się w internecie zabłysnąć i pokazać swoją siłę...która jest tylko binarną iluzją..żenada..założyłbym się o głowę że w świecie rzeczywistym nie miałabyś odwagi tak błyszczeć.. zdarzyła mi się konfrontacja z osobą która była równie kozacka w internecie... to było żenujące i smutne.. bo człowiek który był wirtualnym dominatorem, zaczął że tak powiem lizać tyłek na realu.. szkoda mi takich ludzi.. co do studiów.. nie trzeba być inteligentnym żeby się na nie dostać..wystarczy matura i przeciętnie od 3000 - 6000zł. jak będziesz pisała pracę doktorską to daj znać, wtedy mi zaimponujesz ;p

wiertaraaa

współczuje ci, udowadniać bowiem ci nie będę jaka jestem na żywo. przyjęto chory stereotyp że osoby wykłócające się w internecie są szarymi myszami na żywo. niestety, jestem wyszczekana i na żywo i w internecie, zatem trudno mi powstrzymać moje myśli ZGODNE Z PRAWDĄ.

myślę że zakończyłam z tobą szczochu konwersacje.
dowidzenia.

użytkownik usunięty
orengada

"przyjęto chory stereotyp że osoby wykłócające się w internecie są szarymi myszami na żywo" to nie stereotyp.. poza tym osoba wykłócająca się w internecie to troll..
A tak z ciekawości.. skoro jesteś taka inteligentna a ja taki prymitywny to czemu ze mną rozmawiałaś?
po drugie na jakiej podstawie osądzasz moją osobę skoro mnie w ogóle nie znasz?

jesteś osobą pełną paradoksów, która zaprzecza sama sobie i wyładowuje swoje kompleksy w sieci..

dlaczego ze mną rozmawiałaś? bo szukałaś awantury.. sensu w tym nie było żadnego.. chciałaś poczuć się wyższa i silniejsza..

na jakiej podstawie mnie osądziłaś?? na żadnej.. jak już wspomniałem jesteś osobą która zaspokaja się agresją, która chociaż w internecie stara się być silna.. nie znasz mnie, ani razu nie porozmawiałaś, nie widziałaś, nie wiesz kim jestem a wyrabiasz sobie zdanie.. czy to nie prymitywne??
poruszył Cię przedrostek goth w moim nicku, to chyba on zadecydował o tym że poczułaś się silniejsza.. bo goci to z reguły szare myszki i pewnie wielokrotnie widziałaś jak Twoi dresiarscy koledzy wyzywają kogoś klimatycznego..

osądzasz ludzi bez wcześniejszego poznania... to pozwala mi myśleć że jesteś osobą ograniczoną i zadufaną w sobie.. żal mi Ciebie :(
Studiujesz? ale nie potrafisz władać argumentami.. zasugerowałaś że jesteś osobą na poziomie a zachowałaś się jak neandertalczyk..

wiertaraaa

jesteś tak śmieszny że żal mi komentować :D
rozmawiałam z tobą wcześniej czy poczuć jak to gadać z gorszym.


hahaha
a tak w ogóle to >medjóm< jestem.

użytkownik usunięty
orengada

"rozmawiałam z tobą wcześniej czy poczuć jak to gadać z gorszym."
i tak wysławia się studentka..ciekawe co studiujesz... żal.. idź się poucz studencie..

wiertaraaa

próbujesz mi bezczelnie weprzeć że jestem zakompleksiona i mam za dresów kumpli tylko dlatego że skomentowałam NIE CIEBIE a dziewczynę, która zaczęła ten temat. Wybacz, to już świadczy o tobie że nie potrafisz czytać + ta nieudolna wpadka z moim nickiem. Nie kierowałam się twoją ksywą, bo szczerze? Nawet na nią nie popatrzyłam, zatem proszę oszczędź sobie i nie pogrążaj się dzisiaj, na tyle abym uznała cię za człowieka nie wartego czegokolwiek, począwszy od rozmowy (której wyraźnie nie zrozumiałeś)po jej zakończenie (do czego dążę od postu poprzedniego, choć ty na ośli umysł odpowiadasz i mnie irytujesz) Kierujesz się głupimi stereotypami zatem i ja powinnam je do ciebie przypasować. Wpierasz mi swoje cechy, jesteś zakompleksiony i niedowartościowany. Szukasz wyładowania a wpierając mi swoje wymienione wyżej przykre cechy, szukasz we mnie negatywów, by podbudować swoje samopoczucie że ktoś jest od ciebie gorszy. Jesteś przykry i w tym momencie pozostaje mi tylko tobie współczuć.

pozdrawiam.
ps. moja przyjaciółka to gotka, zatem co ty wiesz? Kolejny argument na to że pstro.

wiertaraaa

to była kpina na twoje żałosne definicje i stwierdzenia, pełne chorych stereotypów dzieci neostrady. idź na psychologa, z twoimi możliwościami to tylko można zdołować ;)

użytkownik usunięty
orengada

hmm..wyłączę powiadomienie z tego tematu..nie chce mi się pisać z kimś tak prymitywnym ;p co do dziecka neostrady..wiesz skąd wzięło się to pojęcie..? dobra ja znikam a Ty dalej sobie tu pisz i myśl: "ale mu dokopałam".. wierz mi, ani jedno Twoje słowo do mnie nie trafiło..wręcz przeciwnie zrobiłaś z siebie błazna..zachowałaś się jak prosta bezmyślna dziewczyna... nie da się z Tobą normalnie gadać.. współczuję Twoim znajomym o ile w ogóle jakichś masz.. pozdrawiam i mam nadzieje że kiedyś dojrzejesz głupiutka istotko.. ;p

Szczerze? Osobo z nickiem na "o", osoba z przyrostkiem "goth" miała trochę racji. Tak minimalnie, ale wyszłaś na błazna... Nie wiedzieć czemu, jego wypowiedzi wydają się być dużo bardziej inteligentene ^^.

Pozdrawiam :).

IgniS_

Więc, wracając do tematu... Rachel nie wygląda jak koń, podzielam "obawę" przedmówców, że prawdopodobnie "Maggie" po prostu ma kompleksy. To się zdarza, ale wiesz co, Maggie? Wstaw sobie na avatar zdjęcie Rachel, jakieś baaaaardzo udane, na którym wygląda niemal jak anioł i po prostu spróbuj uczesać się, umalować podobnie. Może i z Ciebie coś wyjdzie xD A jeśli nie (w co nie wierzę), przynajmniej się zabawisz i może docenisz urodę Rachel. Pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty
Ameriel

Zgadzam się, Rachel jest bardzo śliczna...
i fajnie gra w filmach.
to fakt, ze jak ktos nie może przeżyć że nie jest wystarczająco ładny to mści się na innych, ale cóż- może trochę samokrytyki ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones