Rachel Hurd-Wood

Rachel Clare Hurd-Wood

7,5
2 382 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Hurd-Wood

Ona jest okropna !!! nie cierpię jej!!! Ruda małpa!!! No teraz posłucham jak jej bronicie :P:P MNie ona i tak nie intersuje i będę o niej mowila co mi sie podoba pozdro

wiertaraaa

Jednego nie rozumiem, dlaczego oceniasz jej wygląd ? a nie grę aktorską. Nie mam zamiaru nikogo bronić, ale obrażanie osoby o rudym kolorze włosów jest beznadziejne. Po Rachel jedziesz, a taką Hilary Duff(którą sama kiedyś lubiłam)po operacjach plastycznych, uwielbiasz. Wyraziłaś swoję zdanie i ja też.

wiertaraaa

dobrze to teraz ja ci coś powiem... Hilary nie miala zadnej operacji plastycznej =/=/=/=/=/=/=/ i tyle... nie lubie rachel udalo jej sie wygrac casting i juz... wiele dziewczyn jest utalentowanych tez by mogly sie wybic ale im sie to nie udaje nie maja srodkow finansowych itp.... a rachel sie udalo .... i jest niezla ale nie jakies te slawne aktorki...

wiertaraaa

Lubię Hilary, jakieś trzy lata temu byłam gotowa nazwać ją idolką, ale nie o to chodzi. Co do operacji plastycznych, musisz przyznać, że wygląda zupełnie inaczej niż kilka lat temu i nie chodzi mi wcale o to że wygląda doroślej.
http://www.kozaczek.pl/plotka2.php?idp=1123&strona=1&s=&b=1
może i są to plotki, chociaż czytałam kilka razy już o tym.
Uważam, że Hilary jest ładna i wcale nie są jej potrzebne jakieś zabiegi.
Nie chcę się kłócić, jeśli Cię uraziłam to przepraszam, ale wywnioskowałam, że oceniasz Rachel z wyglądu.
Pozdrawiam.

wiertaraaa

Sorry nie bd wchodzila na takie gówno... =/=/=/ Jak tam piszą że Lindsay lohan kreci z Bradem Pittem =/=/ to samo swiadczy o sobie...!!! Hil nie miala operacji plastycznych po prostu dorosla czy to takie trudne do zrozumienia!!!!!??? Jak nie masz dodowod na to ze miala te operacje procz tej strony innych bzdur to dzieki za takie dowody... =/

wiertaraaa

Droga Megi.Skoro piszesz, że ta dziewczyna Cię nie interesuje to dlaczego przebywasz na jej profilu a na komentarze broniace jej odpisujesz tego samego dnia.Przyznaj, że najzwyczajniej w swiecie jej zazdroscisz i denerwuje Cię, że
a)ktos ma taki talent aktorski na ..nascie lat,bez żadych szkół,
b)ktoś ma tak niesamowitą urodę (zdjecie na filmwebie moze n ie jest najkorzystniejsze ale w pachnidle wygladała PRZEPIĘKNIE,o wiele doroślej, a przede wszystki bił od niej niesamowity blask)
Więc jesli tak bardzo jej nie lubisz nie wchodź tu i nie pisz zawistnych ''KomCiuufff'' i daruj sobie mnóstwa emotikonów bo zaręczam Cie ,że nie słuzą one do tego.
Aaaa i jeszce jedno słowo ''lOOfffciAmm'' świadczy tylko i wyłącznie o twojej niedojrzałości i o twoim wieku :) ale nie martw się ... wyrosniesz.

ambasador_jamajki

No zgadzam się z poprzednikami ;p u Hillary tylko jakaś osoba 1 zły komentarz napisze od razu sie rzucsz a u Rachel sama zaśmiecasz jej forum ;/ po za tym skoro cie tak nie obchodzi to po co tyle komentów itp ;p

ambasador_jamajki

A z tą Hilary to dajcie spokój bo wydaje mi się że po prostu schudła ;p

Sidewinder

no mnie też przez to ciągłe wpadanie i wychodzenia z anoreksji to sie zmieniała ,ale zęby czytałam ze ma wszystki implanty

wiertaraaa

Sorry, że się wtrącam, ale chyba mam do tego prawo...
Megi miała prawo wyrazić sie na tym forum. Ale nie rozumie jednego...
Moja Droga!
Hilary miała operacje i to wiele. A ty, że jesteś w nią tak zapatrzona, nie możesz zaprzeczać faktom, przykro mi...To, że wydoroślała nie ma nic do tego, zmienił się układ oczu, kości policzkowe, zęby (ale to normalnie, ze zmieniła zęby).
P.S. Rude włosy są w porzo !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones