Rachel Hurd-Wood

Rachel Clare Hurd-Wood

7,5
2 382 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Hurd-Wood

wiecie nawet fajnie zagrała 'piotrusiu panie",ale jej okropne zeby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kto ją weżmie do jakiegokolwiek filmu????????????????????????????no niewiem....żeby nie te zęby może by zrobiła karierę jako aktorka!!!!!!!!!!ale ta lalusia niech bierze manatki i do domu!!!!!!!!!!!porostu w polsce niech będzie "zębula' a w Anglii rachel hurd-Wood!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
Sarah_

No, masz rację, zęby to ma straszne... Gdyby nie to ze ma takie wielkie zęby byłaby piękna ale przez to wygląda jak Hermiona ktorą sobie wyobrażałam przed skróceniem zębów w czarze ognia... Ale mnie irytują te zęby Rachel... wygląda wnich głupawo... jest ładna i wogule ma regularne takie rysy i jest taka zgrabna ale z takimi zębami wygląda jakby jej zabrkło troche rozumu, serialnie... Sprawia wrazenie troche prrzymulonej jak sie usmiecha i szczerzy zęby. Ale wogule to jest piękna... Moze jak dorosnie to zmieni jej sie kształt twarzy i wogule bedzie inaczej wygladac z zębami.

Sarah_

Hej! bejbe! Nie samymi zębami człowiek żyje! Nie sądziecie, że ważniejszy jest talent aktorski niż wygląd? Przez te zęby staje się bardziej charakterystyczna i można ją zapamiętać. A weźmy chociażby Angelinę Jolie, nie jest ładna, no ludzie przypatrzcie się jej. To po prostu koszmar! Te wielgachne usta...brrrr.... Fu! A jednak zrobiła karierę, i mimo wszystko jest uważana (co prawda: o zgrozo!) za piękną, bo tutaj chodzi o talent i coś co nas ciągnie do danego aktora, jakaś magia, urok, czar danego aktora jego głos gesty to jak zmienia sie przy każdej roli, widać można w niej coś takiego znaleźć. No ludzie! Każdy jest piękny, a jeszcze piękniejsze jest dostrzeganie w ludziach piękna, nawet malutkich rzeczy jak wyraz oczu, kolor ust, policzki lub gesty. To o wiele cudowniejsze uczucie znaleźć w "brzydkiej" osobie jakiś szczegół, który nas zachwyci (a zachwyci nas tymbardziej, że nas zaskoczy). DAnke za uwagę pozdrawiam

majahta

Chyba nosiła aparat bo ma już piękny uśmiech. A te zęby jakos nigdy mi nie przeszkadzały

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones