Rachel McAdams

Rachel Anne McAdams

8,2
66 029 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel McAdams

Nie potrafię tego sprecyzować, ale nie czuję żadnej sympatii do tej aktorki. Może dlatego, że
mnie trochę wkurzała w "O północy w Paryżu" i w 'Pamiętniku" też. Ale ładna jest ;]

marlena_lug

Ja tak samo jej nie trawię i nie rozumiem tak wysokiej pozycji. Według mnie jest strasznie sztuczna i nie wiem czemu,ale jej buźka jakoś tak mnie wnerwia. Może przez duże czoło.

Loczek156

oh come on , sztuczna? szkoda nerwów... z twojego postu wynika ze jest za wysoko bo wnerwia cie jej buzia? aha. gdzie tacy ludzie sie rodza, boże.

damiansport1

czy obrażam ją w jakiś sposób. mówię,.że WEDŁUG MNIE jest sztuczna i nie podoba mi sie jej uroda,ale nawet jej nie oceniałam,żeby nie spadła niżej,więc proszę naucz się czytać ze zrozumieniem. I gdzie tacy ludzie rodza? ENDE

damiansport1

A ja się pytam, gdzie się rodzą tacy ludzie, którzy na każdą krytyczną wypowiedź reagują zamiast inteligentną polemiką to obrażaniem autora. A dwa, że jeśli już musisz to napisać, to "Boże" koniecznie z wielkiej litery.

marlena_lug

Może w jego religii są inni bogowie, nie jeden konkretny Bóg.
Albo, tak jak liczni internauci używa słowa "bóg" w zastępstwie dla pewnego słowa na "k".

Loczek156

Nie kumam zarzutu sztuczności, chyba że to jakaś Twoja wyjątkowo subiektywna opinia. To jedna z lepszych aktorek, z bogatą mimiką twarzy i umiejętnością pokazywania wszelkich emocji. Szkoda tylko, że daje się szufladkować w romantycznych pierdach.

marlena_lug

Marleno, czuję dokładnie to samo! Może i jest ładna, ale denerwująca i lalkowata w zachowaniu. Tak ją odbieram. A w filmie "O północy..." myślałam, że wejdę w ekran komputera i coś jej zrobię. Wkurzająca, nierozumiejąca niczego.

Anima_Anma

a może to po prostu taka rola? Przecież Rachel jest niezwykle utalentowana. Jest śliczna, zapada w pamięć i naprawdę nie da się obok niej przejść obojętnie. Jedna z lepszych aktorek tego pokolenia i zasłużenie jest na tak wysokiej pozycji.
Osobiście ją uwielbiam bo sprawdza się idealnie w każdym filmie i naprawdę chce się ją oglądać.

marlena_lug

Ja również jej nie lubię i nie potrafię tego wyjaśnić. Drażni mnie. Widziałam z nią sporo filmów i uważam te filmy za dobre, a niektóre za bardzo dobre ale za scenariusz, historie w niej pokazaną lub wiele innych elementów ale ona mnie zwyczajnie denerwuje. Zdarza się, że ktoś ma jakiegoś aktora/aktorkę, którzy wzbudzają niezrozumiałą niechęć ;)

marlena_lug

Piszesz, że drażniła cię w "Pamiętniku". Ja miałem odczucie, że grała po prostu niezbyt inteligentną bohaterkę.

straszny_romantyk

Jak obejrzałam "Pamiętnik" to od razu musiałam znaleźć tą aktorkę. Bardzo mi się spodobała, właśnie grała bardzo naturalnie i ...wręcz idealnie! Bardzo porywcza, nie ukrywała się z uczuciami i wszystko wydawało się takie naturalne i prawdziwe. :)

marlena_lug

O, ja też jej nie lubię :) Również wydaje mi się sztuczna i za każdym razem gra tak samo - ale może nie widziałam wielu filmów z nią po prostu

marlena_lug

A ja ją uwielbiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rodzynek1984

też ją uwielbiam! jest śliczna i super gra sprawdza sie w kazdej roli :)

marlena_lug

Jeżeli Cię denerwowała w "O północy w Paryżu" to plus dla niej za kreacje, bo tak to miało wyglądać i jej postać miała być odpychająca dla widza, a zarazem kontrastowa dla głównej postaci :)

marlena_lug

Katherine Heigl ma ten sam typ osobowości co Rachel (wesołe, non stop uśmiechnięte, pozytywnie nastawione do życia), a to się nie podoba zawistnikom z polszy.

tomucho77

Nie rozumiem porównania - dla mnie to zupełnie dwie różne aktorki. I poza tym Rachel może sobie być wesoła, uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia, a ja i tak jej nie polubię, chyba że mnie przekona jakąś naprawdę sympatyczną rolą.

marlena_lug

Przeczytaj jeszcze raz mój post ... ja nie porównuję ich aktorstwa czy urody, tylko sposób bycia.

tomucho77

Umiem czytać i chyba do tego samego się odniosłam (przeczytaj jeszcze raz moj post). Poza tym Katherine bardzo lubię, a Rachel, jak już wspomniałam nie trawię.

marlena_lug

Dołączam się do ludzi, którzy nie lubią tej aktorki. Rachel McAdams nie przypadła mi do gustu za rolę w "Pamiętniku". Denerwowała mnie jej gra aktorska w tym filmie. Na kolejne nowe filmy z jej udziałem się nie skuszę, tak więc jest za mało przekonująca. Wolę oglądać inne aktorki, być może o wiele lepsze w grze :) Pozdrawiam!

marlena_lug

ja tam ja uwielbiam kocham jest wspaniala !

marlena_lug

i bardzo dobrze .

marlena_lug

Ja ja uwielbiam ! Mi osobiście jej uroda się podoba ale o tym można dyskutować bo wszystko kwestia gustu. Ale że jest świetną aktorką powinni przyznać nawet ci co jej nie lubią... niesamowite umiejętności, sprawdza się w filmie każdego typu, świetnie oddaje emocje... jest naprawdę wspaniała

marlena_lug

I jeżeli piszecie że draznila was w 'pamiętniku' czy 'o północy w paryżu' to draznila was raczej postać która grała, wszystko zależy od scenariusza. A jeżeli nienawidzicie jej za charakter to przepraszam bardzo ale... nie znacie jej nawet osobiście ! Aktora nie ocenia się jak postaci z filmu ale jak te postać zagrał. A jeżeli umie zagrać nawet 'zle' postaci to znaczy że jest jeszcze lepszy !

marlena_lug

to przecież jest najlepsza aktorka jaka może być ; ]
ładna, utalentowana, i ma coś w sobie dlatego jest tak wysoko w rankingu ;D

paulina1g5

Jedna z najlepszych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones