Rachel McAdams

Rachel Anne McAdams

8,2
66 139 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel McAdams

Szkoda tylko, że wybiera jakieś średnie rzemiosło dla nastolatek, które łykną nawet tak
banalne historyjki jak np. "I że cię nie opuszczę".

aviatorka_06

w czym by nie grała wykonuję swoją pracę dobrze

barca32

Tak, tylko że czasami po prostu chciałabym ją obejrzeć w jakimś porządniejszym/ambitniejszym filmie.

aviatorka_06

wiem o co ci chodzi , ja też czekam na jej ambitne role , teraz zagrała u Malicka i De Palmy zobaczymy? może nadszedł już jej czas .
kamera ją bardzo lubi. Czy miałaś taką sytuację , że oglądałaś film specjalnie dla niej mimo słabej fabuły?

barca32

Ogólnie to oglądam filmy jak leci. Z nią, bo przyjemnie się na nią patrzy, nie drażni mnie i oczywiście z każdą rolą myślę, że to będzie ta, w której pokaże swój cały potencjał. I, jak to powiedziała pewna cool użytkowniczka, da wytrysk swojego talentu.

aviatorka_06

To już bardziej zależy od historii i pana reżysera żeby doprowadził ją do takiego stanu .Ogólnie nadaje się do takich akcji i myślę , że w końcu ktoś się zdecyduje aby doprowadzić ją do takiego stanu.

barca32

Właśnie tak jak piszecie, zobaczyłam ją pierwszy raz w Pamiętniku i....uwielbiam! Ją i Ryana Goslinga. fakt, może nie ma super ról, ale filmy z nią są ciekawe...miłosne opowieści które bardzo lubię. Tak, przyznaję się czasem specjalnie oglądam film tylko dlatego że tam gra. Kamera ją kocha!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones