Rachel McAdams

Rachel Anne McAdams

8,2
66 139 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel McAdams

Są aktorki, których uroda przyciąga wzrok. Pani McAdams do nich na pewno nie należy. Oczywiście
z mojego punktu widzenia. Przypomina N. Urbańską.

Nadgnity

o.O Urbanska a McAdams - co ty porównujesz ?-.-

Nadgnity

A mnie osobiście się ona właśnie bardzo podoba. Ma ciekawą urodę :)

Paproch25

Też tak myślę ;)

Nadgnity

Nie ma to jak przyrównywać nic nie znaczącą osobę do gwiazdki hollywood.

kuki7

A co, może nie jest podobna?

Nadgnity

niby w którym miejscu? rachel jest sympatyczna, a urbańska jest paskudna z twarzy - ma tylko zajeb*stą figurę i tyle - aktorka, czy piosenkarka z niej mierna.

Nadgnity

aaaaaa przecież ona jest piękna :D

paulina1g5

Widzę, że nikt mojego gustu nie podziela :)

Nadgnity

Jak można ja porównywać do jakiejś nikomu nieznanej p. Urbańskiej ? Rachel jest 1000 razy ładniejsza od tej urbanskiej, która ma odpychajaca urodę .

Matplk

No identyczne nie są ale mi się z nią kojarzy. Pewnie dlatego, że obie łączy tak samo odpychająca uroda :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Matplk

Chętni mogą sobie porównać

http://www.filmweb.pl/person/Rachel+McAdams-84297#photocast-11

http://i.wpimg.pl/r,id,d14zNzE7aF4yNDk7dV5odHRwOi8vaS53cC5wbC9hL2YvanBlZy8yODAyM y8yMjcuanBlZztxXjAuODttXnRydWU7dF5qcGc7c15ub2NvdHk7ZnReMQ==.jpg

Nadgnity

patrzę i nic nie widzę ;/ i ten wąż... ;/ ;/

Nadgnity

ooooooooooo nie nie nie nie nie... Nie wierzę.. Urbańska a Rachel?? co to to nie

Nadgnity

Podzielam;)

Nadgnity

Ja podzielam jak najbardziej. Nie wiem do czego mogłabym ją porównać. Po prostu ciężko mi na nią patrzeć. Obiektywnie pewnie jest ładna ale nie cierpię jej oglądać. Podobnie mam z Sonią Bohosiewicz i Elizabeth Banks. No zwyczajnie w świecie nie mogę na nie patrzeć.

Nadgnity

uwielbiam jej urodę! przepiękna.

Nadgnity

to masz deko ch** ten punkt widzenia;p ona jest mega... urbanska przy niej wyglada jak szczotka do butow

Nadgnity

Właśnie moim zdaniem ona jest piękna! Ma przyciągającą urodę.

Nadgnity

gusta są różne i nikt wszystkich nie zadowoli ;pp moim zdaniem jest jedną z najpiękniejszych aktorek. i trochę zaskoczyło mnie porównanie pani McAdams do pani Urbańskiej. dla mnie to jak stwierdzenie, że brad pitt i zakościelny są jak dwie krople wody. cóż, może tylko ja tego nie widzę ;)

Nadgnity

Nie jestem może wielką wielbicielką Rachel, ale zdecydowanie wolę ją od Urbańskiej. Wiadomo, że nie jest to aktorka wielkiego pokroju, ale moim zdaniem ma dużo więcej klasy i wdzięku, niż Natasza. A w rolach, w których ją do tej pory widziałam, wypadała bardzo przyzwoicie.

Nadgnity

Gratuluje oceniłeś/łaś aktorke na 1/10, bo nie podoba Ci się jej twarz...

AzoriuSS

pff, dołączam się do gratulacji.

marta_buu

A skąd wniosek, że oceniłem TYLKO po wyglądzie?

Nadgnity

Jest brzydka i szpetna,a urbanska niezla

użytkownik usunięty
olejoo

hahha, weż ty brzydalu popatrz na siebie. Czy ty się widziałeś kiedys w lustrze? To jest dopiero szpetne...-.-'

Nadgnity

mi też strasznie nie podoba się jej typ urody, mimo że filmy z nią dosyć mi się podobają, a jej gra aktorska jest dobra. mimo tego jest w niej coś odpychającego, co mnie denerwuje. co do Urbańskiej, obejrzałam z nią tylko Bitwę Warszawską, którą zresztą oceniłam na 1, więc komentarz jest tu zbędny.

ikaika2

Nie, nie nie... Błągam, powiedzcie, że żartujecie .. : P

Agu888

muszą

Nadgnity

pewnie masz inną grupe krwi ^^, to to już jest czasem! :D

użytkownik usunięty
lolo126

Odpychajaca to moze byc "uroda" takiej Linsay Lohan, czy Anne Hathaway, a Rachel jest pelna wdzieku i przede wszystkim naturalna, a w dodatku bije ich talentem aktorskim na glowe :)

Naturalna? Nie powiedziałbym, szczerze mówiąc. Uważam, że Rachel jest piękna, ale zawsze mi się wydaje, że jej gra aktorska jest(zamierzenie) bardzo sztuczna. Może to dlatego, że ma urodę godną lalki barbie(w pozytywnym tego słowa znaczeniu - jest na swój sposób idealna) a postacie, które grała we wszystkich swoich filmach, które widziałem były nieco.. dwulicowe(Mean Girls), zmanierowane albo bardzo eleganckie(Sherlock).

Może jak obejrzę jakiś poważniejszy film z nią, to zmienię trochę zdanie.. po prostu wydaje mi się być 'nienaturalnie piękna', o ile wiesz o co mi chodzi. Urodziwa, utalentowana.. nawet głos ma przyjemny dla uszu. Fajnie by było, gdyby ktoś ją docenił i proponował jej coraz ambitniejsze role.

Nadgnity

za to twoja uroda przyciaga do sedesu

użytkownik usunięty
Nadgnity

Jest śliczna.

Nadgnity

Piękna kobieta i dobra aktorka.

Nadgnity

McAdams -Urbanska-komletnie nie widze podobienstwa....to swiadczy o tym jak to ludzie zupelnie roznie 'odpbieraja' innych.. Hm, Urocza, w
piamietnikach,..

Nadgnity

Zgadzam się, chociaż nie od razu. Na początku uważałam, że jest bardzo ładna, jednak potem nie wiedzieć czemu zaczęła mnie okropnie irytować. W sherloku była całkiem spoko, ale w ,,I że cię nie opuszczę'' wkurzała perfidnie.

Nadgnity

NO tak typowe debilstwo oceniamy aktora aktorkę pod względem urody.Aktor Aktorka ma dobrze grać a nie wyglądać.Zresztą większość filmowców zdaje sobie sprawę że ciemnota więcej zwróci uwagę na urodę niż na grę aktorską i dlatego większość znanych aktorów jest atrakcyjna :D co do Rachel McAdams jest to kobieta która wygląda naturalnie i to się liczy :D

Kareivis

Czyli ci nieatrakcyjni są nieznani? :)
Widzisz, wszystko jest kwestią gustu. A tej aktorki nie oceniłem tylko ze względu na wygląd.
Pozdrawiam

Nadgnity

Pani McAdams na pewno nie jest brzydka, po prostu nieleży ci jej uroda i tyle. Co do Urbańskiej to nieznam człowieka, ale patrząc na zdjęcia to wcale nie jest do niej podobna. Niestety prawda jest taka że większośc ludzi ocenia aktorów po wyglądzie. Kiedyś wogóle niebyło aktorów, telewizorów a ludzie biegali sobie z dzidami i się nieprzejmowali kto jak wygląda. Nikt nie jest doskonały.

Nadgnity

Nie można powiedzieć że jest odpychająca, ona ma trochę taki dziwkarski typ urody ale jest duża część facetów którym się to podoba. Ja jestem kobietą a Rachel też mi się podoba.Nie jest ideałem piękności ale na pewno nie można powiedzieć że jest odpychająca tak jak to napisałeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones