Rachel McAdams

Rachel Anne McAdams

8,2
66 139 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel McAdams

Kobieta wytworna z czerwoną szminką i pończochami. Rękawiczki skórzane. Ciemne okulary. Stylizacja z klasą, jakby vintage, wyjęta żywcem z dreszczowca Hitchcocka.

Jakże odmienna u Malicka w "To the Wonder" - swojska dziewucha buszująca w zbożu. Tradycjonalistka pragnąca aby jej mężczyzna czytał z nią Biblię w każdą niedzielę. Prawdziwa aktorska metamorfoza.

La_Pier

Wczoraj miałam okazję oglądać ją właśnie w filmie Passion i muszę powiedzieć, że w tej roli nie wyobrażam sobie nikogo innego:) Nie dość, że zagrała po prostu rewelacyjnie, to jeszcze do tego jest śliczna:)

glam_girl

Oscara powinna otrzymać ze ten śmiech po pocałunku (12:46 - 13:13). Cudownie przerysowana gra aktorska McAdams, lecz w pełni kontrolowana przez nią i De Palmę. W niczym nie przypomina dziewuszki z "Pamiętnika". Brawurowa aktorka. De Palma nauczył ją absolutnie wszystkiego.

http://www.youtube.com/watch?v=vrOVSX8INHs

La_Pier

Nie rozumiem tylko dlaczego po występach u gigantów - De Palmy i Malicka - znów zaczyna grać w romantycznych bzdurach ("Czas na miłość"). To dla niej duży krok w tył.

La_Pier

Jestem tego samego zdania. W ogóle czasami przestaję ogarniać ideę powstawania filmów z gatunku "komedia romantyczna", oczywiście dopuszczam do siebie fakt, że ludziom może się to podobać, ale ja osobiście wolę bardziej wyraziste filmy, a nie miałkie historie w stylu "ja cię kocham, ty mnie kochasz, ale nie możemy być razem bo mam owsiki i kaprawe płuco, a ty przecież zasługujesz na kogoś lepszego"...a co do Twojej wypowiedzi La_Pier uważam, że masz świętą rację. A McAdams dopiero w tym filmie pokazała pełnię swoich aktorskich możliwości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones