Rachel McAdams

Rachel Anne McAdams

8,2
66 139 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel McAdams

Ładna, uśmiechnięta, ale czy to na pewno wystarcza na 18 miejsce? Nie ma na koncie ani
jednej bardzo dobrej roli, ani jednej charakterystycznej postaci. takie moje zdanie.

Ada_Potter

Nie ? A 'pamiętnik' ? Wszyscy go znają. I Sherlock Holmes, O północy w Paryżu, Red Eye... to wszystko bardzo znane filmy. Według mnie stanowczo zasługuje nawet na wyżej !

Karlaaajn

Fakt, filmy są bardzo znane, ale nie dzięki jej grze aktorskiej.

Ada_Potter

Popieram. Przeciętna do bólu.

MirrorGirl

w tym cały sekret Rachel będąc przeciętną do bólu została gwiazdą kina , po prostu ma niesamowity talent cokolwiek tzn.
miliony ludzi na świecie czekają na film z jej udziałem jak to wytłumaczyć!?

Ada_Potter

Dlatego, że gra w filmach dla nastolatek, a "Pamiętnik" i "Że Cię nie opuszczę" są tego najlepszym przykładem. Jest solidną aktorką z ładną buśką, ale nie powinna mieć noty wyższej niż 7.

przemyslav07

przemyslav07 ty widziałeś te filmy? ile ty masz lat?

przemyslav07

i zakleci w czasie. I talentu nie mozna jej odmówić . Brnie na przód i bedzie the best ever forever

użytkownik usunięty
przemyslav07

"buzia" a nie "busia"

Racja, dzięki za poprawienie. Nie wiem czemu tak napisałem.

użytkownik usunięty
przemyslav07

Gdzieś czytałam, że podobno takie zdrobnienie jest akceptowane, ale wygląda dziwnie tak samo jak dziwi mnie gdy ludzie piszą o mnie Zuśka zamiast Zuźka.
Pozdrawiam.

Ada_Potter

skoro zadjesz te pytanie to znaczy ze nie widzialas z nia ani jednego filmu albo zbyt mało by to osądzić

Ada_Potter

Widziałam ją w kilku filmach, jest ładna i przyjemna. Jednak nie jest wybitna, nie wybiera wymagających ról. Ogląda się ją miło, ale mi to nie wystarcza. Na dzień dzisiejszy jej nota to 8.4 i uważam, że to stanowczo za wysoka ocena. Dla mnie 6/7, ale nie ocenię jej,bo widziałam tylko kilka filmów z jej udziałem.

Ada_Potter

A ja tam lubię z nią filmy :) Gra w wielu fajnych filmach i myśle że jest bardzo dobrą aktorką. Przez 4 filmy z nią które obejrzałem stała sie moja ulubioną aktorką :)

Ada_Potter

Racja, miła powierzchowność i słodki uśmiech ale nic poza tym.
Wszystkie filmy na jedno kopyto, ani jednej wyróżniającej się roli. Mam wręcz wrażenie, że z filmu na film osiąga coraz wyższy poziom żenady - "Dzień dobry TV" oraz "I że Cię nie opuszczę" są
do bólu kiczowate i miałkie :-/... A występ u Allena, który był dla niej szansą tylko obnażył jej słaby warsztat..

użytkownik usunięty
Ada_Potter

Teraz to już jest nawet na 17.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones