Rachel Weisz

Rachel Hannah Weisz

8,0
40 935 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Weisz

Nie da sie zaprzeczyć że to prawdziwa piękność.Jedna z najwiekszych w Hoolywood.Ale aktorką wyśmienitą nie jest.Prezentuje przeciętny poziom.

użytkownik usunięty
coxander

Jak sam wspomniałeś urodą nie grzeszy, ale przecież talent ma! Co udowodniła m.in. w filmie "Wierny ogrodnik" otrzymując Oscara za drugoplanową rolę! A co z filmem "Źródło"?! Spisała się tam również świetnie, dość niezwykły obraz przedstawiony przez Aronofsky'ego i niezywkła postać Izzy zagrana przez Rachel! Może nie jest tak sławną aktorką jak bynajmniej Jessica Alba, która jest bardzo ładną kobietą, ale jednak talentu w niej nie mogę dostrzec, czy ona go w ogóle ma?!

ale on wlasnie napisal ze ona jest piekna:P i ja uwazam ze jest bardzo ladna kobieta:P I niezla aktorka chociaz w sumie widzialam ja tylko w MUmii xD

Hermioneczka

oj to masz naprawdę dużo do nadrobienia
przede wszystkim na początek:
pragnę cię
ukryte pragnienia
wierny ogrodnik
źródło

jednak przyznam ze właśnie dzięki mumii ja zauważyłem zagrała tam strasznie charakterystyczna postać po prostu dla mnie cudo :)
teraz jest moją nr 1 :)

coxander

Piękna może i jest, ale jak się uśmiecha to mi na monitorze piksele umierają. Ale talent ma, zaprzeczyć nie mogę.

coxander

Ładniejsza od Stone

coxander

Fajna jest i dobrze gra ale Hathaway i Portman najlepsze!

coxander

Co do urody zgadzam się z tobą cudowna kobieta. ale co do aktorstwa nie zgadzam się Rachel jest genialną aktorką co udowodniła w wielu filmach. Panie coxander na podstawie jakich filmów z Jej osobą opierasz swoją opinię ?

coxander

piekna jest, ale jako aktorka, mam wrazenie, że w każdym filmie jest taka sama i ciągle gra tą sama rolę

dominikakus

coz.. widac nie wszyscy uzytkownicy podchoda dojrzale do tematu, chyba dlatego ze albo nie do konca dojrzeli albo po prostu chca sie poszzycic swoja tpota przed calym portalem.. wstyd. Wedlug mnie wspaniała i piekna aktorka :)

ego_annonymous

ktos kto ma awatar Kotka musi byc pedalkiem

dominikakus

lepiej miec niz nie miec :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones