Rachel Weisz

Rachel Hannah Weisz

8,0
40 968 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Weisz

... za Daniela Craig'a podobno. Poznali się na planie Dream House i podobno od tamtej pory
byli razem. Na ślubie były tylko 4 osoby: córka Craig'a, syn Weisz i świadkowie.

DagnaMara

Życzę im dużo szczęścia :-)

DagnaMara

Tak, też czytam pudelka...;P

Chewee

Siostro/Bracie! Widzę, że nie jestem sama... :-)

DagnaMara

hehe nie jesteś, nie jesteś też się dołączam :) a pani Weisz życzę dużo dobrego na nowej drodze życia ^ ^

kryssi

Jestem pewna, że to przeczyta! ;)

DagnaMara

Totalnie tego nie łapię... Zostawiła Darrena dla Craiga i do tego wzięła z tym drugim szybki ślub? Po prostu nie mogę wyjść z podziwu... O.o

DagnaMara

Oby się im dobrze wiodło.

MademoiselleButterfly

ja tam wolałbym Darrena , super gościu - ale Craiga też lubie

DagnaMara

Serce nie sługa, nie? :P

DagnaMara

ta, a craig był w zwiazku przez 6 czy tam 8 lat ze swoja narzeczoną, czy dziewczyną i nie chcial wziac z nią ślubu. spotkał rachel i od razu go kopnęło ;]. ja tam bym takiemu nie ufała do końca, skoro dla mnie by zostawił swoją byłą, bo to mogłoby i mnie spotkac, ale w hoolywood uwielbiają dreszczyk emocji i mają zupełnie inny lifestyle :)

Eryniae

W pewnym sensie się zgadzam, ale nie sądzisz że skoro nie chciał z nią wziąć ślubu to po prostu aż tak mu nie zależało? Może jak spotkał Weisz to uznał że jest tą jedyną, jak już tutaj ktoś powiedział, serce nie sługa, a moim zdaniem chyba lepiej odejść niż oszukiwać.

DagnaMara

lepiej odejsc od kogoś wcześniej niż byc z kimś 6-8 lat i tkwic w zwiazku tylko po to by np seks miec, albo od czasu do czasu sie przytulic czekajac na kogoś innego :) to uważam, za piekielne wyrahowanie i tak wlaśnie on robił :) dlatego go nie lubię, a rachel nie życzę żeby to się stało między nimi, bo nikt na coś takiego nei zasługuje:)

Eryniae

No masz trochę racji, ale zauważ, że Wiesz była w prawie identycznej sytuacji - też już ładnych parę lat była ze swoim byłym, też nie miała z nim ślubu, ba, nawet miała z nim dziecko, spotkała Craiga i tu nagle BUM - ślub :)
Aaaa zresztą... i tak się pewnie rozwiodą najdalej za 2 lata ;D

Eryniae

To nie do końca prawda, że poznali się na planie filmu "Dom snów". To była wcześniejsza, wieloletnia przyjaźń. Daniel podobno przez cały ten czas podkochiwał się w Rachel, ale wiedząc, że jest w związku i ma dziecko, nie chciał niczego psuc. Może dlatego też nie zdecydował się na małżeństwo ze swoją dziewczyną, bo kochał inną...

DagnaMara

Bo Darren przestał robić dobre filmy ;)

iacob

Wielu reżyserów ma świetne debiuty, a potem średnio (Richard Kelly to najbardziej drastyczny przykład). Aronofsky nadal sobie świetnie radzi.

iacob

haha, to mógłby być powód. ja myślę, że obraziła się, bo w końcu nie dał jej głównej roli w 'łabędziu'. :p

paelex

Jak dla mnie wiele nie straciła :p

DagnaMara

nie musiała tracić wielu kilogramów (;

paelex

A czy Portman aż tyle straciła? Ja tam za dużej różnicy nie widziałam :)

DagnaMara

ale była trochę szczuplejsza od Rachel na starcie. Weisz musiałaby więcej schudnąć, no i chyba jednak była zbyt, hmm, stara do tej roli. (:

paelex

Raczej była, ale i tak wolę ją od Portman :)

DagnaMara

Ale że źle zagrała niby? (;

paelex

Nie chodzi mi o to, że wolałabym ją w filmie zamiast Portman, tylko o to, że wolę ją jako aktorkę.

DagnaMara

W dream house przypominała mi troche Penelope Cruz. Bardzo ładna kobieta :)

DagnaMara

Nawet rodziców nie zaprosili ? Dziwne stosunki międzyludzkie tam panują...

DagnaMara

czyli 6 osób a nie 4

DagnaMara

Dziś na onecie w artykule
http://zyciegwiazd.onet.pl/343788,22,prawdziwe-zony-i-kochanki-bondow,fotonews_d etail.html
też jest o nich mowa. Aż mi szczęka opadła, nie mam nic przeciwko nim, tylko zszokowało mnie, że są razem, że się znają. :) Ale zaskoczenie raczej pozytywne.

Ms_Paulla

znaja sie jako że grali małeżństwo w filmie "Dom snów" który nota bene polecam.

maciekb80

Dla mnie ten film jest średni.

DagnaMara

ok.Każdy ma inny gust

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones