Rachel Weisz

Rachel Hannah Weisz

8,0
40 720 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Weisz

według mnie jest ona idealną kobietą pd względem wyglądu:) Mógł bym na nią ciągle patrzeć. I ten jej głos... ech. kto ma jeszcze takie same zdanie o niej?

ziolozieolny

jestem dziewczyna,ale tez uwazam, ze Rachel jest przepiekna. Ma juz 43 lata a nadal tak mlodo wyglada. Jest tez swietna aktorka.!

mrs robinson

Popieram ; D

użytkownik usunięty
ziolozieolny

Tak, KONIETA z Niej niezła.

ziolozieolny

naprawde piekna i swietnie gra a i aktualnie ona ma dla mnie cos wspolnego z Emilia Clarke czyli brwi,obydwie maja pieknie dlugie pelne brwi i gdyby tylko dalo sie oddmlodzic ja do roli DEanerys to tez bym sie zgodzil mimo ze Emilia jest idealna

ziolozieolny

Masz absolutną rację. Rachel ma fantastyczną urodę.

ziolozieolny

Urody nie mozna jej odmówić. Jest naprawdę przepiękna.

UpTrinity

Jestem wielką fanką jej urody:) Po prostu piękna:)

Hermioneczka

popieram,to jedna z najpiękniejszych aktorek na świecie i równie utalentowana.

Hermioneczka

cudowna,niepowtarzalna,utalentowana-co więcej można powiedzieć.po prostu wyjątkowa.

Wera_135

Popieram!

ziolozieolny

Jestem kobietą i uwielbiam ją jest naturalna, nie przerysowana, subtelna, urzekająco piękna, nie wygląda sztucznie i jest świetną aktorką.

ziolozieolny

ładna jest, ale na pewno nie seksowna (gdzie ona ma cycki?)

użytkownik usunięty
WielkiSzu

Na swoim miejscu obejrzyj galerie zdjęć.

ziolozieolny

Ja też mam takie zdanie, jest przepiękna, ultrakobieca, a przy okazji nie straciła z wiekiem dziecięcego błysku w oku.

ziolozieolny

jestem za

ziolozieolny

Piękna, utalentowana i intrygująca. Chciałbym zobaczyć ją w jakimś naprawdę dobrym filmie gdzie grałaby jedną z głównych ról. Widziałem tylko kilka filmów i bardzo fajnie grała ale ona zasługuje na lepsze filmy i lepsze role.

ziolozieolny

Tak, z kimś takim można by spróbować związać się na długo, przede wszystkim ona nie jest suką, dobrze jej z oczu patrzy. Pomarzyć można zawsze.

ziolozieolny

Kiedys byla jedna z moich ulubionych aktorek a teraz strasznie mnie drazni i nie lubie jej ogladac. Moze to kwestia tego ze sie brzydko starzeje a moze przestala odpowiadac mi jej gra aktorska? Trudno powiedziec czemu zmienilam zdanie na jej temat, moze tez z wiekiem moj gust sie zmienil a moze Rachel po prostu wybiera kiepskie role ostatnio?

ziolozieolny

Piękna kobieta po prostu. I tyle w temacie.

ziolozieolny

ideaal przepiekna !

ziolozieolny

Popieram całkowicie!

ziolozieolny

Podpisuję się. Jako dzieciak byłem w niej zakochany, gdy zobaczyłem ją w Mumii. Podoba mi się do teraz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones