Rachel Weisz

Rachel Hannah Weisz

8,0
40 839 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Weisz

lubicie zydowska urode?

użytkownik usunięty

pytam, bo duzo dziewczyn tutaj zachwyca sie aktorami typu Oscar Isaac, albo Oded Fehr..mi tez np. podoba sie Natalie Portman, czy Rachel Weisz.. .

pewnie że tak , Natalie i Rachel to piękne aktorki

Vito90

Masz rację Natalie i Rachel to cudowne kobiety :)

Vito90

Dodam jeszcze Gal Gadot ze szybkich i wściekłych ; )

Rachel - mimo wszystkich swoich niedoskonałości - jest, według mnie, doskonała. Uosobienie czystego piękna. A wspomniany Oscar Isaac jest Gwatemalczykiem z pochodzenia :-). Nawet bez tego do żydowskiej urody byłoby mu daleko; bardziej przypomina mężczyzn z Bliskiego Wschodu.

użytkownik usunięty
panna_dygotka

nie wiem - trudno mi oceniac pochodzenie, albo podobienstwo ludzi na podstawie wygladu, ale wiem ze kobiety lubia facetow z twardym zarostem;)

panna_dygotka

"Nawet bez tego do żydowskiej urody byłoby mu daleko; bardziej przypomina mężczyzn z Bliskiego Wschodu."

A gdzie leży Izreael ? Zanim palniesz glupote to poczytaj troche...

bgmister

Pecha masz, bo ja akurat dużo czytam. Poza tym Bliski Wschód nie ogranicza się tylko do Izraela. Skrót myślowy, wielka sprawa... Ale skoro już sobie wytykamy niedouczenie, to proponuję konsekwencję w stosowaniu znaków diakrytycznych i wstawienie brakującego przecinka. Pozdrawiam.

panna_dygotka

Może lepiej byłoby napisać "braki" zamiast "niedouczenie". W końcu nikt tu nie chce nikogo obrażać.

panna_dygotka

Skrot mysliwy ? Genialne, genialne
-Jasiu, powiedz mi gdzie znajduje sie Warszawa
-W Europie, prosze pani.
-A dokladniej ?
-Nie wiem, uzywam skrotow myslowych, wielka sprawa...
Tak, gdy sie nie ma racjonalnych argumentow, to najlepiej komus wytknac ze gdzies przecinka nie postawil ;D

bgmister

Ta złośliwość była zbędna, podobnie jak demonizowanie tematu skrótów myślowych. Możesz mi wierzyć, że doskonale wiem, gdzie znajduje się Izrael.

panna_dygotka

No już wiesz, bo kolega Cie douczył :D

bgmister

chcesz powiedzieć, że Rachel Weisz ma urodę z bliskiego wschodu ?

użytkownik usunięty

Aaaa, zgooglowałam Odeda Fehra i widzę że to ten cute guy z Mumii, no to mnie on definitywnie przypada do gustu ;D ;D ;D

Natalie Portman - gdyby nie filmweb, nie wiedziałbym, że jest Żydówką. Z urody zupełnie nie przypominała mi Izraelitki. Rachel jest piękna, no, może z wyjątkiem nosa, ale to taki drobny szczegół. Czy Żydówki już nie mogą być ładne? : ) Przychodzi mi jeszcze na myśl Lisa Edelstein, chociaż jest z Bostonu, co nie wyklucza jej korzeni. Też ładna babka, a skojarzyła mi się po nazwisku i tym, że w "Zakazany owoc" też grała Żydówkę.

pensivelane

z wyjątkiem nosa? wszystko w jej buzi gra, piękne rysy, mądre oczy i nos nie za duzy, nie za mały, ładnie wpasowany w buzię

pensivelane

"Czy Żydówki już nie mogą być ładne? : )"

hmm to ja zawsze byłem przekonany, że właśnie Żydówki odbiera się jako piękne (w przeciwieństwie do Żydów)

nie spotkałem się nigdy z opiniami, że Żydówki są brzydkie, wręcz odwrotnie ;)

Bosqi_El_Deviantero

widocznie nie widziałeś żydówek, żydzi to Palestyńczycy którzy przyjęli wiarę judaistyczną. Chyba nie wiesz jak wyglądają ludzie z bliskiego wschodu lub ewentualnie Mongolsko-Ruskie rysy gdzie Kazarzy przyjęli wiarę żydowską bo była odpowiednia do podbijania innych narodów, jest w niej dużo agresji i całą jest naładowana faszystkowskimi przesłankami.

markin

idź się leczyć

użytkownik usunięty
Bosqi_El_Deviantero

Przeczytaj najpierw Stary Testament, najgłupsza 'święta księga' pod Słońcem :)

Po co mam czytać te bajeczki? Czytałem kiedyś i niespecjalnie mam ochotę wracać...

tak, Rachel Weisz i Natalie Portman są naprawdę piękne. Bardzo ładna jest również Marion Cotillard.

justada

Marion Cotillard - ładna a jej imię i nazwisko, brzmi jak muzyka dla mioch uszu, jedno z najpiekniejszych połączeń słów tworzących imię i nazwisko, jakie znam (może to głupie, ale co tam:)))))))))))))))))))

melpomene_fw

zgadzam się w 100 % :D

Mi się typy urody nie podobają wcale.

Mi się podobają konkretne piękne kobiety a te z kolei zdarzają się wszędzie.
Podobnie jak te paskudne niestety ;)

U mnie nie miałyby szans. Ładne są, no ale niestety... Wiecie o co chodzi :/.

LeoMessi86

No, wiemy... Nawet by na Ciebie nie spojrzały ;)

miss_obscene

Ja nie wiem...................

użytkownik usunięty
LeoMessi86

Płakałyby po nocach przez Ciebie. Jesteś okrutny, powinieneś chociaż dać im szansę...

użytkownik usunięty

a jaka to jest zydowska uroda? czy jesli aktorka jest zydowka ale na nia nie wyglada to ma zydowska urode?

użytkownik usunięty

"zydowska uroda" to cos podobnego do ludzi z Bliskiego Wschodu - tylko mniej pigmentu maja w skorze, a takze ludzi z Balkanow (szegolnie islamistow) chodzi glownie o oczy i sposob jaki na Ciebie patrza, taki przenikajacy, bardzo duzo ludzi ulega temu typowi urody - szczegolnie kobiety ulegaja. Na innych ludzi o zachodnio-europejskiej urodzie (np. na Niemcow, Anglikow itp.) dziala to odwrotnie - czesto nie ufaja ludziom o takim spojrzeniu, u ktorych w oczach "widac" Bliski Wschod.

No właśnie :D Nie powiedziałabym, że Weisz i Portman dokładnie swoim wyglądem mówią gdzie sięgają ich korzenie.
No jak się już coś usłyszy to może zacząć sobie uporczywie dopisywać:

Mi np Charlize Theron tylko przez blond włosy i jasne oczy przypomina słowiankę. Tylk przez to. Tymczasem ma niemieckie, duńskie i francuskie korzenie.

Co do żydowskich korzeni i podobnego wyglądu skóry, ciemnych włosów i nie zawsze ciemnych oczu...
Ojciec Rachel Weisz’s jest żydowsko-bułgarskiego pochodzenia a jej matka żydowsko-włoskiego pochodzenia z Austrii
Mila Kunis - ukraińsko-żydowske pochodzenie
Emmanuelle Chirqui - sefardyjsko-żydowsko-marokańskie
Shiri Appleby sefardyjskie-zydowskie, aszkenazyjskie-żydowskie, marokańskie
Natalie Portman jak po trosze wiecie żydowsko-polskie, rumuńskie, austriackie i rosyjskie
Winona Ryder - żydowsko-rosyjskie/rumuńskie i angloamerykańskie
Nikki Reed - żydowskie, włoskie, indiańskie ( -nie pomyślałabym)
Alanis Morissette - francusko-kanadysjkie, bułgarsko-żydowskie
Fran Drescher - romuńsko-żydowskie
Neve Campbell - niemieckie, szkockie i sefardysjko-żydowskie
Jennifer Connelly - irlandzkie, norweskie, polsko-żydowskie, rosysjkie
Mia Kirshner - polsko-żydowskie, bułgarskie-żydowskie
Emmy Rossum - żydowskie
Amy Winehouse - rosysjko-żydowskie, angielskie (co do tego nikt nie miałby wątpliwości)
Selma Blair - żydowskie
Kat Dennings - żydowskie
Sarah Michelle Gellar - żydowskie [!] - przypadek który pokazuje, że nie zawsze po urodzie widać skąd się pochodzi
Lisa Kurdow - białorusko-żydowskie
Rachel Bilson - rosyjsko-żydowskie, angielskie i włoskie;
Kate Hudson - bułgarski Żyd, szkocko-irlandzkie, angielskie i włoskie;
Gwyneth partlow - białorusko-żydowskie, polsko-żydowskie, niemieckie, angielskie
LeeLee Sobieski - żydowskie, polskie, szwajcarskie

Shannyn Sossamon - hawajskie, francuskie, duńskie, irlandzkie, filipińskie i niemieckie - myślałam, że też ma żydowskie

Ja mogę odpowiedzieć czy podoba mi się żydowska uroda. Tak. Ale tak samo mogę powiedzieć o innych grupach etnicznych.
Większość z pań które wymieniłam uważam za naprawdę ładne. Inne mniej.

Pozdrawiam ;)

joka_2

Według psychologii a pamiętam dokonale z ćwiczeń to akurat nie dziwne bo mężczyźni podświadomie wybierają i uważaja kobiety za atrakcyjne te z dużymi oczami i małymi nosami .Portman,Ryder czy Knightley działają na facetów wzrokowców oj działają hehe.

użytkownik usunięty
jamesdawid

tak duze oczy przyciagaja uwage, ale to juz jest oklepane - dla mnie np. Winona Ryder nie jest wogole atrakcyjna - nie ma w sobie kobiecosci,wyglada na zamknieta w sobie, neurotyczna duza dziewczynke - to wrecz odrzuca,ale np. wymieniona tu wiele razy Natalie Portman to juz kwintesencja kobiecosci - otwarte spojrzenie,naturalny szczery usmiech,pelne usta..nie przyciagaja mnie wychudzone neurotyczki z wybaluszonymi galami od ktorych bije zimno,no ale dla kazdego cos innego,pozdro!

ja rozpoznam Żydowską urodę jak zobaczę faceta z pejsami i czarna brodą inaczej nic mi to hasło nie mówi. można Być Żydówką i nie być ładną. jak w każdej narodowości. ale Natalie Rachel i Lisa Edelstein są ładne...

użytkownik usunięty
olafia88

dyskutujemy tutaj o typowych przedstawicielach danych narodowosci, ktorzy wygladem niezmiennie od setek lat przypominaja swoich przodkow - np. typowy Hiszpan/Hiszpanka - czarne wlosy, czarne oczy, sniada karnacja, ale zdarzaja sie oczywiscie Hiszpanie blondyni.

olafia88

żyd ma haczykowaty nos i małe świdrujące oczka:)
a jeśli podoba ci się Lisa to mi opadają ręce

joka_2

żydowskie pochodzenie, tzn ? Żydzi to nie rasa i nie naród. Żydzi to semici mieszańcy wszelkich plemion tamtego regionu którzy przyjęli taką a nie inną wiarę. Następnie puszczali swoje kobiety w świat żeby je zapładniali mężczyźni z innych plemion następnie nazywali te dzieci żydami a wszystko po to aby się utożsamiać z w środku innych plemion i je podbijać.

markin

Dokładnie tudzież podrzucali swoje małe na dwór żeby wyrastały na najpotężniejsze osoby w państwie :].

Aczkolwiek zgadza się Izraelici mają jedne z najpiękniejszych kobiet - Gadot , Edelstein , Portman i Weisz są tego najlepszymi przykładami.

Joseph88

akurat podałeś złe przykłady bo te to mają więcej spremy białych niż żydowskich chcesz mi powiedzieć, że taki wygląd jak Gwyneth Paltrow to w Palestynie norma ? Pomyśl jak dużo trzeba żydówce wlać różnej białej spremy ażeby uzyskać taki efekt.

Jak chcesz wygląd żydówki to tu je masz Golda Meir, Yael Bartana.
Ale już żydowski charakter to coś innego.

To są żydowskie kobiety i ich uroda Golda Meir, Yael Bartana.

joka_2

Lindsay Lohan chce być Żydówką. Jej dzieci też nazwiesz żydami ?

markin

Jakoś nikt inny się nie przyczepił tylko ty (BOŻE ŚWIĘTY CO ZA LUD!!!). Wiadomo mi o co chodziło z tym "żydowskim pochodzeniem" zresztą pisząc to wszystko śpieszyłam się więc wyszło jak wyszło. No ale czepiaj się czepiaj. Nie ma co innego do roboty hehehheheheheh. Pozdrawiam nie nudzących się :)

joka_2

tak czy siak na pytanie nie potrafisz odpowiedziec

Oj, kolega się chyba zaczytuje takimi hitami książkowymi jak Mein Kamp. Tam znany antropolog, malaż i wojskowy z zawodu opisuje dokładnie jak i po czym poznać żyda. Jednym ze znaków rozpoznawczych, to zapach czosnku z ust żyda. Proponuję żebyś każdemu, kto budzi twoje podejrzenia kazał chuchnąć Ci w nos :))

użytkownik usunięty
alpagaSatana

przeciez nie wypowiedzialem sie negatywnie na temat Zydow-przeciwnie uwazam ze sa pieknym i madrym narodem. Chodzi o ich charakterystyczna urode, ktorej wiele osob ulega, poczytaj reszte odpowiedzi tutaj.

A co za różnica tak naprawdę? Piękna osoba, to piękna osoba i nie ma znaczenia, kim jest :|

masquerade__

jestem żydówką i jestem z tego dumna.

desspera

Niestety w Polsce o tolerancje należy się ubiegać, szczególnie gdy ma się śniadą cerę ciemne włosy i oczy xd ;(

desspera

W Polsce o tolerancję trzeba się ubiegać bez względu na cokolwiek tak naprawdę, dlatego długo tu już miejsca nie zagrzeję. Polska to piękny kraj, ale ludzie zje*ani.

masquerade__

Najlepiej wyjedź do Izraela. Tam na każdym kroku spotykać cię będzie zrozumienie, tolerancja, dobroć i sympatia. Tylko nie ukrywaj, że jesteś Polakiem.

Vertinsky

Jakoś nigdy nie miałam z tym problemu :) ale może nie zwracałam uwagi, bo ludzie byli zwyczajnie mili :) dzięki za rady, na pewno zapiszę sobie w pamiętniczku i wezmę do serduszka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones