Rachel Weisz

Rachel Hannah Weisz

8,0
40 985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Weisz

najpiekniejsza kobieta swiata

użytkownik usunięty

wszyscy zachwycaja sie uroda angeliny jolie, choc w porownaniu z rachel wypada bardzo
slabo. weisz nie dosc, ze utalentowana, to patrzac na nia trudno nie przyznac,ze jest po
prostu sliczna.

Zgadzam się w 100%. Rachel Weisz jest zjawiskowa.

michalpiatkiewicz

Ja też się zgadzam.... ma to coś... wyjatkowo piekna!! Idealna :)

użytkownik usunięty
Panna_Debra

Ależ ty masz gust . Rachel Weisz jest ładna ale nic więcej . "Wyjątkowo piękna i Idealna" , tylko spaczony gust mógł coś takiego podsunąc . Nie mam nic przeciwko Rachel , jest fajną ładną aktorką ale to co wypisuje Panna_Debra jest puste i żałosne .

użytkownik usunięty

tak, starscream22, twoja wypowiedz rzeczywiscie jest gleboka i godna podziwu. wybierajac "spaczony gust" Panny_Debry, a spaczone dobre wychowanie, jestem zdecydowanie za kolezanka. oczywiscie, ze rachel weisz nie musi ci sie podobac, ale jesli chciales podniesc swoje poczucie wartosci tym komentarzem, to wspolczuje.

użytkownik usunięty

Poczytaj komentarze panny Debry , to sie dowiesz co miałem na myśli . Nie chciałem urazic fanów Rachel Weisz , w końcu napisałem że jest fajną i utalentowaną aktorką . Ale cytuje : wyjatkowo piekna!! Idealna :) , to mógł wymyślec tylko spaczony umysł , znając jednocześnie wcześniejsze wypowiedzi Debry na temat innych aktorów i filmów .
Normalnie szok i przerażenie i niezła lektura dla początkującego psychiatry , fajnie się czyta .

użytkownik usunięty

oto jeden z przykładów taki najbardziej łagodny :
http://www.filmweb.pl/person/Joseph+Gordon-Levitt-3168/discussion/!-1459782 .

no proszę Cie AJ to paskuda jakich mało a RW zgadzam się jest zjawiskowa

ma cos w sobie, ma:D

jest przepiękną kobietą i do tego wspaniałą aktorką!

Gosiaczek_fabel

piękności

Hahaha! Najpiękniejsza kobieta? Tym tytułem mogą ją mianować raczej kobiety, które poza tyłkiem i biustem dostrzegają jeszcze jakąś niezidentyfikowaną głębię w oczach i rysach twarzy. Spytajcie typowego faceta, która jest ładniejsza: Jolie (ta z Tomb Ridera, a nie dzisiejsza wypalona anorektyczka) czy Weisz z któregokolwiek filmu. Ciekawe jaka będzie statystyka :)

wildcat

P.S.
Aha i nie pytajcie SWOJEGO faceta, bo on odpowie "Przecież one obie są brzydkie, a tylko Ty jesteś ładna" :D

użytkownik usunięty

Moim zdaniem jest ładna, ale już nie tak jak kiedyś. Ma 40 lat. Zauważyłem, że straciła figurę. Nogi strasznie przychudły, nie mają już tak ładnych kobiecych kształtów. Było, minęło.

Zdecydowanie jedna z najpiękniejszych twarzy w Hollywood ;]

Dla mnie Angelina wyglada jak wiedzma. I jeszcze jej przeszlosc i osobowosc, okropnosc. Chociaz cenia ja jako aktorke.

Weisz ma duzo wiecej do zaproponowania. Swietnie gra! I z tego co widac nie jest emocjonalnie popaprana.

(a najpiekniejsza dla mnie jest Bellucci,ale cii)

Nikt się urodą angeliny nigdy nie zachwycał tylko się podniecali sztucznymi warami i biustem.A Rachel Weisz wcale nie jest jakaś mega piękna. Tak naprawdę to trudno oceniać urodę aktorek bo większość w filmach i na zdjęciach wygląda pięknie tylko jak bez tej całej tapety i Photoshopa to już co innego.Dla mnie np.najładniejsze są takie naturalne aktorki typu Kristin Kreuk i Natalie Portman

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones