Rachel Zegler

Rachel Anne Zegler

6,9
4 075 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Zegler

Mam ochotę przywalić w tę zadufaną w siebie twarz. Pewnie dlatego że jest no-name'em która zarabia miliony dolarów na samym wyglądaniu ładnie, narzekając że musi cały dzień chodzić w sukience.

oleksiey2000

Z młodym wiekiem nie koniecznie idą cnoty. U kobiet ładny wygląd w młodym wieku to często gigantyczny generator pieniędzy.

ChubakaCieLubi

Ale ona w ogóle nie jest ładna, to koza. Ta jej pseudo uroda jest wciskana na siłę, bo ona ma 22 lata i MOŻE przemawia do młodych pokoleń.
Mnie się w ogóle nie podoba.
Ona prędzej czy później zbierze baty, bo już nawet w samym USA rzygają homoniewiadomo, sztucznym narcyzmem i tą całą śmieszną walką feminizmu.
Nie można zapominać o tym, że ludzie nie będą chcieli jej oglądać, więc prędzej czy później nie będą Jej obsadzać w rolach, bo będą na tym tracić.
Disney obecnie ma taką politykę, że każdy kto będzie pod ich skrzydłem to się zakopie i Ci co jeszcze będą mieć resztki rozumu, to się od Disneya zdystansują.

dzenero

Liczysz na przebudzenie z letargu a w międzyczasie w sejmie wprowadzają urząd na rzecz równości. Ja bym nie liczył na lepsze czasy a wprost przeciwnie że będzie gorzej. Kto ma narzędzia do prowadzenia tej polityki ma też pieniądze jak widać może je palić. A czasy też są takie że faceci są chodowani na potulnych włazidupów. Mogą sobie tym żygać ale każdy kto płaci subskrypcje disneyowi a takich z pewnością jest wielu to finansuje.

ChubakaCieLubi

Bardziej chodziło mi o to, że to oglądający mają wpływ i tu trzeba mieć świadomość tego wykorzystania.
Ich boli brak kasy i tutaj trzeba uderzać.
Co z tego, że będą sobie wprowadzać co chcą, skoro nikt z czasem nie będzie chciał tego oglądać. Spójrz na sytuację z filmem Marvels.

dzenero

To się dzieje dlatego że wszedzie masz teraz stanowiska do spraw równości i inkludywności. I daj Panie Boże by tych ludzi kiedyś zwolnili.

ChubakaCieLubi

No dzieje się, bo ludzie sami dają przyzwolenie.
SAMI jest tu słowem kluczowym, jak pójdą po rozum do głowy, to zawsze jest szansa na zmiany. ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones