Rachel Zegler

Rachel Anne Zegler

6,9
4 104 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Zegler

Nie dość, że utalentowana, o pięknym głosie, to jeszcze zabawna, pewna siebie, asertywna, znająca poczucie własnej wartości... Nic dziwnego, że onieśmiela facetów, którzy po prostu czują się pozbawieni męskości w obliczu takiej jak ona. Ze Śnieżką miała rację, trudno zresztą negować o wiele gorsze traktowanie kobiet w latach 30 niż teraz, mimo to patriarchat dostał szału i zaatakował jak szalony i nadal ma ból 4 liter. :D :D :D Oby było więcej silnych kobiet, takich jak ona!

Voltix33

Miałam pisać podobny komentarz, ale wyprzedziłaś mnie. I bardzo dobrze, że powstaje feministyczna Śnieżka pasująca do dzisiejszych czasów. Ta pierwotna jest mocno przestarzała i zdecydowanie trzeba ją zaktualizować i dostosować do dzisiejszego odbiorcy. A Rachel Zegler ma sporo racji w swojej krytyce oryginalnej animacji. Jej Śnieżka będzie marzyć o byciu liderką, którą wie, że może być- dla mnie bomba. Na szczęście nie o księciuniu (zieeeew). No i za scenariusz odpowiada Greta Gerwig- czyli wiadome, że będzie to feministyczne kino. Jednym słowem- CUDOWNIE.

Karo_oraK

Pełna zgoda. :) Jeśli nie widziałaś to polecam Śnieżkę z Kristen Stewart, która naprawdę jest dość feministyczna i daje radę, również postać Złej Królowej została w niej moim zdaniem bardzo dobrze zrobiona, można ją zrozumieć i jest naprawdę dobrze napisana, co mam nadzieję powtórzy się u Disneya.

Voltix33

Nie oglądałam, ale zachęciłaś mnie. :) Chętnie obejrzę.

Karo_oraK

Dziewczynki, czas dorosnąć. ^^

dzenero

O to się nie martw chłopczyku, dorastamy wcześniej od was. ;)

Voltix33

Nie w Waszych pokoleniach.

Voltix33

Jest bardzo ładna, ale aktorsko jeszcze nie pokazała jakiegoś wielkiego taentu, zobaczymy za parę lat jak jej kariera się rozwinie

Bartek_990

Z niej taka liderka będzie jak i z Ciebie ^^..Jesteś liderką w leżeniu na kanapie przez pół dnia . Ta aktoreczka jest liderką w braku inteligencji i nie potrafi zrozumieć prostej bajki.

Wielki_Mistrz_filmweb

Napisałem tylko, że fajna dziewczyna, a ty się czepiasz bo jestes prawicowym oszołomem.

Bartek_990

Piszesz bzdury lewaku to się czepiam

Wielki_Mistrz_filmweb

A Ty piszesz człowieku i nawet nie wiesz do kogo. A później jeszcze obrażasz bezpodstawnie. To nie Bartek_990 pisał o byciu liderką. Blah!

Voltix33

Głupiutka dziewczynka jak 99% feministek , wygląd średni i nikogo nie onieśmiela, no chyba że kochające inaczej istoty.. Znalazła niewielkie grono podniecających się słabych nierozgarniętych kobiet, które chcą się poczuć lepiej przed ekranem. Już podobny hit był w Piotrusiu Panie, który nawet kobiety wyśmiały te rozgarnięte bez kompleksów, co potrafią wyjść z domu. Wszystkie te sztucznie tworzone feministyczne bzdurki są miażdżone:). Płacz to będzie miał Disney jak zobaczy oglądalność. Chce więcej takich aktorek feministek, które zgubiły rozum^^ to mnie bardzo bawi :). Co do jej talentu to jest mierny, po prostu wpychana ze względu na małą inteligencje i gadanie co jej ktoś powie.

Wielki_Mistrz_filmweb

I cyk, zgłoszenie za mizoginię mój drogi incelku. Tak jak Kenowi w Barbie, tobie też patriarchat odebrał zdrowy rozsądek. Ona jest kimś, a ciebie zżera zazdrość, że tak młoda kobieta jest na szczycie, a ty jesteś NIKIM. :D :D :D

Voltix33

Hehe Lebiego zjedz coś bo Ci cukier spadł i przy okazji schudnij i wyjdź z domu. Zapomniałem, że masz podstawowe wykształcenie i nie wiesz co to znaczy xd..Nawet filmu Barbie nie potrafiłaś obejrzeć ze zrozumieniem..Jesteś gigantem intelektu, jak twoja idolka Rachel xd.. Fajnie, że cię zabolał komentarz i masz ból d :D. To, że w życiu Ci nie wyszło to nie moja wina XD XD. Zgłosić to możesz się do mopsu po zasiłek xd..

Voltix33

Kurde ten gostek to kolejny świr na filmwebie.

Bartek_990

No, dochodzę do wniosku, że powinno się takich po prostu ignorować, bo i tak nie ma sensu z nimi dyskutować, bo nic do nich nie dociera.

Voltix33

Ignorować to trzeba takich jak wy. A najlepiej zostawić was w waszym lewym półświatku. Sami perfekcyjnie się wykończycie jak francuscy rewolucjoniści albo sowieccy bolszewicy w walkach frakcyjnych. Pachołek z 19:30 ogłaszający się feministą i Śmieszek walczący z mową nienawiści to już wisienka na torcie. Za chwilę wszyscy będą pozywać wszystkich o niewłaściwe odchylenie ideologiczne.

theodorebagwell3

zieeeeeew.... to jest forum o genialnej piosenkarce i aktorce, a nie o jakichś ideologiach, czy historiach więc albo trollujesz, albo coś ci się pomyliło...

Voltix33

Genialnej? Cały świat robi sobie z niej jaja, aż stała się żywym memem żałosnej postępowości.

theodorebagwell3

Mówiąc cały świat masz na myśli grupkę mizoginistycznych inceli, które boją się silnych kobiet i którzy nie mogą znieść, że w jej wieku zamiast być na szczycie to siedzą przed tv albo grają w fortnite?

Voltix33

Zdaniem takiej lewaczki silna kobieta to idiotka, która obraża oryginalną wersję opowieści znanej na całym świecie i za to wylatuje z obsady? Gratuluję. Jesteście siebie warte.

theodorebagwell3

Ale ty wiesz, że ona nie wyleciała z obsady? Są Zdjęcia z planu i jedno promocyjne w którym jest w kostiumie Śnieżki. Z Paddingtonem chodziło o strajki i nie miało to żadnego związku. Prawackie ,,fakty alternatywne" mają się dobrze...

theodorebagwell3

Stary, spokojnie. Nie ma sensu z nimi dyskutować. To tak jakbyś chciał merytorycznie porozmawiać z tymi z manify, czy innymi z marszu lpg+. Poza tym ten cały feminizm szybko się kończy, gdy trzeba wnieść pralkę na 2 piętro.

Sanderus

LPG to możesz sobie samochód napędzać. Argument z pralką typowy dla faceta z toksyczną męskością. Jakbyś całe dnie stał przy garach i nie miał kontroli nad swoim ciałem to byś inaczej gadał.

Voltix33

Nie będę dyskutował z kimś, kto ma zbliżone poglądy do niejakiej Żukowskiej, twierdzącej że biologiczny mężczyzna może urodzić dziecko. Dziękuję, do widzenia.

Sanderus

Dokładnie - ni kłóć się z feministką:_) - nie przypadkowo ich program punkt 1 ) Chcemy żeby mężczyzni traktowali tak samo feministki jak ładne kobiety. End

xymox0

"tak samo feministki jak ładne kobiety". Ciekawe co by powiedziała twoja matka, żona, siostra, córka itp. gdyby to zobaczyła gnojku.

Voltix33

Całe szczęście filmweb jeszcze nie upadł tak nisko, żeby usuwać komentarze za taki wydumany powód jak "mizoginia". I to w dodatku tylko dlatego, że jakiś płatek śniegu poczuł się urażony. W dzisiejszych czasach młode pokolenie jak Twoje i Rachel Zegler jest zbyt miękkie i przewrażliwione. Wolność wypowiedzi musi istnieć, bo stanowi podstawę dyskusji, a wszelka cenzura jak i całe cancel culture to rak w zaawansowanym stadium.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones