Rachele Brooke Smith

7,0
519 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachele Brooke Smith

widziałam z nią dziewczyny z drużyny i jak tylko pojawiła sie na ekranie od razu klikalam dalej, nie dało sie na nia patrzeć, ma tak sztuczny uśmiech i twarz że śmiem twierdzić iż brał w tym udział botox lub operacje jakies, jako aktorka tez kiepska.

Szmminka

potwierdzam, za super to ona nie jest, widziałam ją też w Światła sceny.. i Ale czad

Nisia1990_2

Noo jak taka miała sztuczną role w Dziewczyny z drużyny to jak miała inaczej grać ?

kawa_124

Mnie również ona nie przypadła w Dziewczynach z drużyny i w Ale czad ... Ale w filmie Światła sceny bardzo mi się spodobała. No i zgadzam się z kawa_124 ponieważ czasami aktorzy grają beznadziejne role i na pewno większości znanych aktorów ma taką role ale to nie jest dramat od razu !!

aanniiccaa

Moim zdaniem to świetna aktorka ;) I żałuję, że można ją zobaczyć w tak niewielu filmach... ale poczekamy... zobaczymy ;P

lola123443

nie wiem jak w innych filmach, ale w center stage to az mnie normalnie zatyka, nie wiem czemu, sa ladniejsze dziewczyny, ale ta mi sie bardzo podoba, ma takie cos w sobie, co mnie niewyobrazalnie przyciaga. jako chlopak ogladlem ten film ze 4 razy juz i ten ciagly usmiech mnie powala, nie wiem czemu go negujecie :(

Szmminka

o to chodziło w dziewczyny drużyny by zagrac laskę zepsutą do szpiku kosci i ambitna by dojsc do celu po trupach , tez sie wkurzyłam..kiedy ja zobaczyłam ale jak na swoja role zagrała rewelacyjnie

Szmminka

Dokładnie, irytująca sztuczność, którą dość ciężko znieść... mimo niezaprzeczalnej urody :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones