Radiohead

8,3
13 ocen muzyki
powrót do forum osoby Radiohead
Cirmius

Odwal się od radia hat

Cirmius

To zespół dla samotników

użytkownik usunięty
Cirmius

Dla mnie to zespół klaunów. Wspierają bzdurny ekoterroryzm ale nie widzą problemu w okupacji Palestyny. Yorke bronił się niedorzecznym argumentem "Nie popieramy premiera Netanjahu bardziej niż prezydenta Trumpa, ale cały czas gramy w Stanach Zjednoczonych". Podobnym argumentem broniła się Lana Del Rey która jednak ostatecznie nie wystąpiła bo nie mogła dać koncertu również Palestyńczykom. Yorke za to dba aby na ich koncercie były segregowane śmieci i widownia jadła w ekologicznych opakowaniach. Dla mnie Yorke to taki sam odpał jak Nick Cave czy Bono. Razem powinni założyć zespół klaunów.

xDD wez wyluzuj wakacje sa

użytkownik usunięty
Cirmius

Ja mam teraz pracę. Cisnę po środowisku artystów/celebrytów, obnażam ich zakłamanie. Ostatnio zrozumiałem jaka propaganda jest w Hollywood jak Marlon Brando nie przyjął tego Oscara i wystawił tą Indiankę. Hollywood z rdzennej ludności zrobiło w swoich westernach bandę krwiożerczych dzikusów. Teraz wiem dlaczego nigdy nie lubiłem westernów. To była propaganda bezwzględnego kolonializmu. W pewnym sensie ironiczne jest to ze ikona tamtych filmów czyli John Wayne został napromieniowany na pustyni gdzie kręcono tamte filmy a wcześniej testowano bomby atomowe. I jeszcze zabawne jest to że jak robili dokrętki do jednego z tych filmów to 60 ton radioaktywnego piachu przywieźli ciężarówkami do studiów w Hollywood.

użytkownik usunięty

Ten radioaktywny film to był Zdobywca, to akurat nie był western. Niestety 100 indiańskich statystów również zostało napromieniowanych. Ich szkoda mi najbardziej.
https://www.filmweb.pl/film/Zdobywca-1956-32295

Cirmius

argumenty?

Kuba_310

tutaj

Cirmius

ale podaj swoje

Kuba_310

odnośnie muzyki czy podejścia zespołu do niektórych spraw

Kuba_310

poczekaj, musze je wyjac

Cirmius

okej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones