Radosław Elis

6,8
196 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Radosław Elis

Widziałam wczoraj go w " Fauście" w Teatrze Nowym w Poznaniu. Był po prostu rewelacyjny. Jestem pełna podziwu dla jego gry! To bardzo utalentowany aktor.

lucy_

Też byłam na Fauście. Razem z Kropielnickim pokazali, że są najlepszymi aktorami wszech czasów! W filmie i serialu zyskuje się sławę, ale prawdziwy talent tylko w teatrze. Jest wspaniałym aktorem!

lucy_

A kogo on grał w Fauście. Byłam na tej sztuce ale nie mogę sobie przypomnieć
Dziś byłam na 'zycie jest snem' też rewelacyjna i sztuka i on :P)

pchla__szachrajka

Wg. strony Teatru grał Puka w " Fauście".
Był jednym z tych nawiedzonych ludzi. Nie wiem jak ich określić;)
polecam również " Sen nocy letniej" w Nowym. Pan Radosław pięknie śpiewa!

lucy_

A no fakt była jakaś przechadzająca się dość niekonwencjonalna grupa ludzi :) i był Punk ;P
Dzięki

pchla__szachrajka

PUK;) a "Sen nocy letniej" rzeczywiście świetny. Naprawdę polecam! Pan Radosław-Demetriusz, i reszta... suuuper :) świetna choreografia i kostiumy

MiaMore

dzisiaj byłam na Fauście i bardzo podobała mi się jego gra. jak zwykle z resztą. popisał się w Śnie Nocy Letniej i Operze Kozła. wyjątkowo utalentowany aktor. miałam okazję siedzieć w pierwszym rzędzie i uważnie mu się przyjrzeć. podziwiam jak perfekcyjnie potrafi się skoncentrować. :)

fleuve

Widziałam go w Fauście i Śnie nocy letniej i faktycznie jest fantastyczny. Przede wszystkim bardzo wszechstronny i zaangażowany.Swoją drogą nie wiem skąd taka mierna ocenia, ludzie oceniający go tylko po Złotopolskich po prostu się nie znają.

lucy_

Polecam również spektakl FIRMA w Teatrze Nowym, świetna gra aktorska :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones