Rafał Królikowski

7,0
8 008 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rafał Królikowski

Pamiętam, że kiedyś Teatr Telewizji emitował ,śluby panieńskie' Fredry z Królikowskim w roli Gustawa :) powiem szczerze, że spektakl był po prostu genialny a Królikowski od początku do końca jest przeuroczym lekkoduchem. Zamieszczam tutaj tą informację, żeby zwrócić uwagę też na jego osiągnięcia i dorobek teatralny, choć niestety nie mogę powiedzieć nic na temat innych spektakli :) za to gorąco polecam śluby panieńskie!!!

misia71

też widziałam i mam podobne odczucia :) Pozdrawiam :)

misia71

Zagrano to w 1995 r. z okazji 50.rocznicy pracy aktorskiej Andrzeja Łapickiego. A ja nie tylko oglądałem, ale gdy była powtórka na TV Polonia, nagrałem spektakl na kasecie VHS:-) Poza tym reszta: Beata Ścibakówna i Justyna Sieńczyłło uatrakcyjniają widowisko swym urokiem tudzież kobiecym ciepłem.

Jack_Holborn

A czy jest jakaś szansa, aby to nagranie z kasety pojawiło się jakoś online? Szukam tej wersji "Ślubów..." głównie ze względu na obecność Piotra Kozłowskiego - czwartego do brydża w tym komplecie - ale nigdzie jej nie ma, wszędzie tylko teatry z 1986 i 2003 plus koszmarkowa adaptacja filmowa... :c

Daguchna

Raczej nie ma szansy, zwłaszcza że mam to nagrane w LP, w słabszej jakości:-) Ja sam bym sobie to gdzieś obejrzał, bo ta wersja "Ślubów" jest znakomita.

misia71

Ja znam Rafała z teatru, razem graliśmy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones