Rafał Zawierucha

6,3
13 849 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rafał Zawierucha

Jak ktoś jest również z Kielc niech się wpisze.Jest to ciekawy aktor ma kilka dobrych kreacji i czekam jak wypadnie u Tarantino.

Koneser_Kielce

Ja ze świętokrzyskiego, nie z Kielc, ale Kielce górą!

Koneser_Kielce

Cieszę się z jego sukcesu, jednak mam pewien niedosyt... mało roli mówionej i w napisach też go nie było, szkoda. Mam tylko nadzieję, że zaprocentuje mu to na przyszłość.

jowita345

Jak to, nie było go w napisach? Widziałaś film? Oczywiście, że był w napisach, i to całkiem wysoko. Oglądałam wczoraj w jednym z Brytyjskich kin. Pozdrawiam :) Ps. Nie miałam pojęcia, że P. Rafał jest z Kielc ;) W takim razie tym bardziej mu kibicuję. Pozdrawiam :)

BlackAmaranth

Oczywiście, że oglądałam film w polskim kinie! I ani na początku ani tym bardziej na końcu ( specjalnie czekaliśmy do ostatniego napisu) nie było go w napisach

jowita345

No to był w napisach, w Brytyjskim kinie, jak już podkreśliłam. Pozdrawiam!

jowita345

Oczywiście, że Rafał Zawierucha JEST WYMIENIONY W NAPISACH KOŃCOWYCH.
Jeżeli nie zauważyłaś, może jeszcze razy, tym razem UWAŻNIE obejrzyj zakończenie.

Woytek_75

Tak obejrzałam film na HBO i faktycznie był w napisach. Ja jednak swoją wcześniejszą wypowiedź oparłam na tym, że nie widziałam w kinie w napisach jego nazwiska

jowita345

Lubi grac rezyserow zagral juz Polanskiego I Vege teraz czas na Wajde.

Woytek_75

Teraz to pewnie przebije Głowackiego i Domagałe w częstotliwości w graniu w filmach. W 2020 wystąpił w 7 filmach ale to dzięki temu że jest urodziwy i utalentowany a nie ze zagrał u legendy :)

Koneser_Kielce

Urodziwy i utalentowany, zaraz zejdę z tego świata ze śmiechu

Woytek_75

Dobra rola w Gierku

BlackAmaranth

Kielce osiedle Białogon jak w jednym z wywiadów mówił.

Koneser_Kielce

Piasek też jest, ale nie przylazł tutaj na forum i się nie chwali.

Mowiacy_do_reki

Piasek urodził się w Pionkach koło Radomia

Koneser_Kielce

Radom czy Kielce - jeden piasek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones