Rafael Amaya

José Rafael Amaya Nuñez

7,3
69 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rafael Amaya

Beznadzieja

użytkownik usunięty

Dla mnie totalnie nieciekawy typ. Zero osobowości, zero tajemnicy, i tak naprawdę ZERO SEKSU! Co z tego, że chodzi od lat na siłownię (co widać na załączonym w profilu obrazku?). W ogóle nie pociągają mnie tacy lalusie.

Masz rację :) Tez tak uważam. Mnie też nie pociągają zapatrzeni w siebie kolsie, którzy myślą tylko o tym, jak zrobić, żeby być bardziej umięśnionym... Żałosne.

Czemu?? Mnie się podoba. Ciacho z niego:)

A kiedy Ty zdążyłaś poznać jego osobowość?? Rozumiem, że byłaś z nim na kolacji przynajmniej. Albo może spędziłas z nim długi wekend w Dupogórkach Wielkich i poznalaś się na nim. A poza tym zastanów się co piszesz, NIKOGO tu nie interesuje czy cię pociągają tacy lalusie czy nie. Czemu ma służyć taka notatka? Załóż bloga i wpisuj tam takie bzdety.

użytkownik usunięty
laszlo4

Naprawdę wzruszające. Skoro NIKOGO to nie interesuje, to dlaczego się tak podniecasz?

a mnie obchodzi fakt ze jest swietnym aktorem a nie jak wyglada.

maaarz

też uważam, że jest bardzo dobrym aktorem, jeżeli chodzi o charakter nie znam osobiście więc trudno się wypowiadać ta ten temat :)

Jest okropny i zgadzam się z Tobą...na dodatek paskuda :D :D taki szczurek :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones