Ralph Fiennes

Ralph Nathaniel Twisleton-Wykeham Fiennes

8,6
89 664 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ralph Fiennes

Jako voldemortowi to bym mu zaj*ebał ale jako szef Slowik to ojj lodziłbym mu bez opamiętania. Tak jak lodowydzimi. Szkoda że z filmu usunięto sceny gejowe. Czy jest w związku ? Ralph jak to czytasz odezwij się na pw albo w komie.

mok_swagger

Myśle że to czy jest w związku nie jest dla niego żadną przeszkodą ;)

lodowydzimi

Ralph zawsze każe montażystom usuwać pewne sceny, czekajmy aż wyjdzie z szafy

mok_swagger

+1 szkoda że niektóre sceny kasuje ale ogólnie lodziłoby się

ImH8er

Szafa zniknięć, pokój życzeń, no takie tam ;)

mok_swagger

Aktualizacja wątku!! Mamy to!! Kazdy gejuch oglada dzis kingsmenow gdzie Ralph pokazal swoje prawdziwe oblicze

ImH8er

boże! właśnie obejrzałem ten film i przysięgam sceny są niesamowicie podobne do tych, które usunięte zostały z "The Menu" po londyńskiej premierze. Przypadek?

ImH8er

boże!! Własnie również obejrzałem ten film i muszę przyznać, że wygląda to identycznie do usuniętych scen z innej produkcji rifa fejnsa "The Menu". Przypadek..? Najwidoczniej pieniadze nie zawsze sklonic potrafia montazystow od zatuszowania pewnych spraw...

mok_swagger

obejrzyjta sobie pokojuwke z manchatanu niezle jaja widac ze podrywal rejf fajns ta laske tylko po to zeby byc blizej jej syna na ktorego zdecydowanie mial chrapke nie dosc ze g*j to jeszcze ped*fil :/

mok_swagger

ale bym lodzil bez opamietania serio rif fajns moglby mnie sprac pasem na kwasne jablko a ja bym mu tylko podziekowal tak tak szefuniu jajks

mok_swagger

AKTUALIZACJA WĄTKU Rif fajns wystapil w mrocznych cieciach jako pan hilary - po nagrywkach widziany był jak w pełnym makijażu lodził naprzemiennie dla tima burtona i johnego deopa

mok_swagger

AKTUALIZACJA WĄTKU Ralph FIENNES widziany na premierze filmu Inspektr Pająk w Cannes uprowadzał dzieci z sali (za kinem znaleziono potem tylko 8 martwych pająków, odwłok i dziecięce kosteczki)

mok_swagger

AKTUALIZACJA WĄTKU Rif Fiens widziany w Tajlandii na dzi**kach ! 1599 dzifka curka imagine taką sytuacje xp ? Nieprawdopodobne zbiegi okoliczności

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones