Ralph Fiennes

Ralph Nathaniel Twisleton-Wykeham Fiennes

8,6
89 726 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ralph Fiennes

Zepsuł Dolarhyde'a
Wyśmiał Hadesa
A w jego Voldemorcie przerażająca jest tylko charakteryzacja
Chyba za to, go nie lubię.

Ultor

Ralph Fiennes to jeden z niewielu aktorow, ktory moze o sobie powiedziec film to ja

jakub729

Coś w sobie ma, mogę się nawet pokusić o stwierdzenie "przyciąga". Może ma to coś w oku... Ale nie w grze. Nie jara mnie

jakub729

dobrze powiedziane :)

jakub729

Pięknie to ująłeś ;)

Ultor

Przez to stalowe, zimne spojrzenie pozostanie dla mnie na zawsze Amonem Goethem :(((

greenka2000

Czuję się lekko zachęcony ;)

greenka2000

Ja natomiast za kazdym razem gdy oglądam Wichrowe Wzgórza mam gęsią skórkę. Jego Heathcliff jest po prostu doskonały!

użytkownik usunięty
klaudia2251

Zgadzam się w całej rozciągłości ;)Widziałam film jeszcze zanim przeczytałam książkę, (a książkę przeczytałam, bo zapamiętałam tego aktora i chciałam porównać go z pierwowzorem, a propos, naprawdę polecam powieść) Heathcliff idealny.
Tylko jak to się dzieje, że ja zawsze mam "szczęście" widzieć go w roli psychopaty ;))? I nie mówię o Heathcliffie, to jeszcze bardzo normalny człowiek w porównaniu z innymi. "Czerwony smok" (czy coś takiego?), Amon Goeth, teraz jeszcze ten Voldemort (? sorki, to zabrzmi dziwnie, ale nigdy nie przeczytałam żadnej książki HP w całości nie przepadam za powieściami fantasy i ta postać jawi mi się dość mgliście, kojarzę ją właściwie tylko z tej ostatniej kinowej części, swoim wyglądem nie zachęca do oglądania filmu, niestety. Ze też mu się chciało grać takiego potwora)

użytkownik usunięty
Ultor

Ale daję 10 + za Heathcliffa ;)

Nie pamiętam żeby mnie przekonał... ale "Wichrowe Wzgórza" do powtórki :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones