Ralph Fiennes

Ralph Nathaniel Twisleton-Wykeham Fiennes

8,6
89 798 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ralph Fiennes
transistor152

Widzę, że nie jestem odosobniona. Pomimo różnicy w narodowości i wieku to jednak wciąż zdarza mi się ich pomylić - to chyba przez te ich nosy. ( nie licząc oczywiście Fiennes'a w roli Voldemorta ;))

transistor152

Tak i to nawet bardzo a szczególnie w filmie "Gniew Tytanów" widać podobieństwo

transistor152

przeżyłam przed chwilką szok, że Ralph Fiennes nie grał w 'Love Actually'. Ale parę lat temu nie mogłam odróżnić od siebie Alana Rickmana i Ralpha Fiennesa ;p

transistor152

Nam również:) Przynajmniej mi

Maryna9

Ja uwielbiam jak grają razem :)

transistor152

A nie Bradleya Coopera? ;]

Ziku90

Takie skrzyżowanie Coopera z Neesonem ze wskazaniem na Neesona :)

transistor152

ehem, z deczka;-)

transistor152

wcale...

transistor152

BARDZO!!!!

transistor152

Oni od bardzo wielu lat są serdecznymi przyjaciółmi. Natomiast według mnie nie ma między nimi podobieństwa wizualnego. Zupełnie inne nosy, oczy, ogólnie twarze, czy ich postura. Fiennes jest znacznie przystojniejszy i szlachetniejszy z wyglądu. Ale to moje zdanie.

transistor152

swego czasu tez ich ze soba myliłam ;]

transistor152

Nigdy w zyciu! Ralph ma w sobie tajemnice i szalenstwo, nieobliczalnosc. Neeson gra zazwyczaj role silnych i uczciwych facetow. Ponadto pod wzgledem wygladu ani przez chwile nie moglaym ich pomylic, bez rozstrzygania ktory z ich jest przystojniejszy, bo generalnie ciachami nie sa obaj,

transistor152

bardzo ! :D

transistor152

mi się jakoś kojarzy z tym gościem z Maski xD

MizukiZOMBIE

A ja właśnie obejrzałem Koriolana, i tam w pewnym momencie wygląda jak Darth Maul z pierwszego epizodu Gwiezdnych wojen:)

transistor152

Wystarczy spojrzeć w oczy, żeby wiedzieć, czy to Ralph, czy nie Ralph. Ralph ma "puste" wręcz, nawet, jak się śmieje, te oczy ma poważne. drwiące.

transistor152

Miałam nadzieję, że ktoś jeszcze zauważył ich łudzące podobieństwo! Co film, to nie mogę obczaić, który gra, dopóki nie sprawdzę obsady. A w "Gniewie Tytanów" to było już prawdziwe rozdwojenie jaźni.

transistor152

Mi bardziej przypomina jednego aktora grającego Dr. Who.

transistor152

Nie, ale w początkach jego kariery filmowej pomyliłam go kiedyś z Danielem Day-Lewisem. To był okres Wichrowe Wzgórza/Ostatni Mohikanin

transistor152

Moim zdaniem są bardzo bardzo bardzo podobni!

transistor152

Mnie kompletnie nie przypomina, baaa nawet nie lubię Liama.
Do dziś pamiętam sytuację jak oglądałam z chłopakiem film Chloe,gdzie grał Liam i on do mnie Oooo patrz ! Nawet Twój ulubiony aktor tu gra! A ja nie to nie jest Ralph a on no co Ty ulubionego aktora nie poznajesz? :)

No cóż,może gdyby nie to,że Ralph to jeden z moich ulubionych aktorów to pewnie bym uważała,że są podobni.

użytkownik usunięty
transistor152

Przypomina. Zresztą Anthony Hopkins, Brad Pitt czy Jeff Bridges też mają sobowtórów. Lee Marvin też miał. Ciekaw jestem czy to jest typowe dla tej branży :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones