Ralph MacchioI

Ralph George Macchio

7,6
3 179 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ralph Macchio

Mając 30 lat wyglądał na 15 (dosłownie). Teraz mając niespełna 60 wygląda na 40-45 (również dosłownie). To jest nieprawdopodobne.

mateos8

Michael J. Fox też miał dziecięca buzke w wieku 24 lat jak zagrał Marty'ego McFly. Niestety przez Parkinsona dziś już nie wyglada na młodszego niż w rzeczywistości, a jest z tego samego rocznika co Machio

mateos8

Dokładnie sekundę wcześniej, zanim zobaczyłam Twój wpis, to samo pomyślałam!! To faktycznie niesamowite!! Może to jakieś starożytne indiańskie geny

immago

Włoskie i greckie korzenie, już widzę! No cóż, greckie bóstwo po prostu!!

mateos8

Ludzie na Ibisza się uwzięli ale Macchio to już całkiem inna bajka ;).

mateos8

to samo dzisiaj wywnioskowałem. gość ma dobre geny

warhammer

Jak grał w karate Kid to miał 22 lata nie 30. Fakt obecnie trzyma się niesamowicie bo wrócił do sequela po 37 latach i wygląda dosłownie jak rówieśnik aktorki która gra jego żonę a dzieli ich 19 lat.

ChubakaCieLubi

W "trójce" miał 28 lat i wyglądał prawie tak samo młodo jak w pierwszej części, więc to ją miałem za przykład. On jest rok starszy od Iana Thomasa Griffina, a we wspólnych scenach wyglądali jak syn z ojcem...

mateos8

Niesamowite wręcz że on ma 62 lata a w cobra kai wygląda na 40. Przecież nie oszukujmy się on już jest dziadkiem. Inni zresztą też się trzymają William ma też prawie 60. Co zdradza ich wiek to fakt że wielu aktorów z oryginalnych Karate Kid tego serialu po prostu nie dożyło i nie chodzi tylko i Mijagiego ale też o jego przeciwników równieśników.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones