Ralph MacchioI

Ralph George Macchio

7,6
3 170 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ralph Macchio

wystąpił w 8. sezonie "Jak poznałem waszą matkę" (odc. 22) i wyglądał na MAKSYMALNIE 30 lat, a w rzeczywistości miał 51! chciałabym mieć jego geny

efka93

Na pewno? :) Ok, kobieta pewnie patrzy na to inaczej. W HIMYM Macchio rzeczywiście wygląda świetnie jak na swój wiek, pięćdziesięciolatkowie mogą zazdrościć. Ale z drugiej strony - grał nastolatka w "Karate Kid" mając 23 lata, charakteryzacja pewnie wcale nie była potrzebna. No to już takie świetne dla 23-latka chyba nie było ;)

kawakao6

szczerze powiem, że też nie wyglądam na tyle lat ile mam i jako nastolatka miałam na tym punkcie mega kompleks. rozumiem jak Ralph mógł się czuć w wieku 20-paru lat, ale im jestem starsza tym bardziej doceniam późniejsze korzyści z posiadania tego typu urody i bardzo chciałabym wyglądać jak on w wieku 50 lat (nie dosłownie, wiesz o co chodzi ;)

efka93

Tak tak, załapałem (sądzę że, niezależnie jak dobrze się Macchio trzyma w wieku 50 lat trzyma, to chyba żadna kobieta nie chciałaby dosłownie wyglądać tak jak on ;)).
Więc ja bym to tak podsumował, że teraz mu te geny procentują młodym wyglądem, ale wcześniej to nie miał z nimi tak różówo... (W sumie wcześniej też zaprocentowały, w końcu zagrał w "Karate Kid").
I tak się zastanawiam czy jeszcze mu się zdarza, że zostanie wylegitymowany przy kupowaniu alkoholu, toż to USA i wiek graniczny 21:)

kawakao6

Hah był w moim wieku, a wyglądał jak nastolatek. W sumie też wyglądam na trochę mniej, ale mnie to nie przeszkadza :)

efka93

No nie wiem.... Gdzieś kiedyś czytałam że ma chorobę genetyczną która powoduje wolniejsze starzenie się... Może coś w tym jest..W Karate Kid miał 25 lat grając nastolatka

Lucy_Liu_

Leonardo DiCaprio mając 19 lat zagrał 12to i 14to-latka w 'This Boys Life' :) Marty McFly też miał niby 17 lat a Michael J Fox grając go miał 24 wtedy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones