Rami Malek

Rami Said Malek

8,4
50 272 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rami Malek

To co pokazał w Mr.Robocie to mistrzostwo świata :D

Asvers

dokładnie :)

Asvers

Mistrzostwo świata to było w "Bohemian Rhapsody" .

film128

Zagrał świetnie ale do roli w Mr.Robot to nawet rola Mercurego nie ma podjazdu.

WTTW_FILM

Każdy ma swoje zdanie. Moje jest takie, że w "Bohemian Rhapsody" zagrał najlepiej. Uważam, że to rola jego życia. Dla mnie Rami Malek już jest legendarnym aktorem, a jego wspaniała rola na stałe zapisze się w historii kina. Nie wyobrażam sobie, by jakikolwiek inny aktor zdołał jeszcze czymkolwiek mnie zaskoczyć. Po tym, co pokazał w filmie ten genialny aktor, mogę śmiało powiedzieć, że jeżeli chodzi o aktorstwo, zobaczyłam już wszystko.

film128

Nie no to że rola Mercurego to jego rola życia, w końcu parę nagród wpadło w tym ta najważniejsza - Oscar, to się zgodzę. Aczkolwiek uważam że lepiej zagrał w serialu.

film128

Piszę dużym literami LEGENDARNY, BO JA TAL PISZE XD

film128

Rola jako Freddie będziebardziej zapamiętana - związane jest to z popularnością filmu. Cudowna dykcja i ruchy werbalne oraz niewerbalne. Jednak to co pokazał w mr robot będzie wręcz niemożliwe do przebicia. Zagranie osoby SPOILER z Zaburzeniem dysocjacyjne tożsamości jest potwornie ciężki. Umiał tego dokonać jeszcze McAvoy.

film128

+ mistrzostwo za Papillona. Po roli w tym filmie ten kolo zasłużył na jednego z moich ulubionych aktorów.

Asvers

Gość jest wybitny, szkoda że w tak niewielu rzeczach zagrał.

Asvers

Dla mnie już pokazał co potrafi jako aktor komediowy w serialu Domowy Front. Bardzo dobry serial. Można się pośmiać. TOP 5 seriali komediowych jak dla mnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones