Rami Malek

Rami Said Malek

8,4
50 259 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rami Malek

Nie wiem, gdzie ten gośc się podziewał, ale wyskoczyl jak Filip z konopi z tą rolą i na obecną chwilę - aktorskie odkrycie roku. Powiedziałbym, że cały serial to teatr jednego aktora - Ramiego - ale Wallstrom (Tyrell Welick) też daje popis.

To spojrzenie wielkich oczu, zagubienie, strach, rozpacz, alienacja... No po czymś takim czeka go wielka kariera. Gość wymiata. Trzymam kciuki za Emmy dla Maleka. Globa mu nie dali, to przynajmniej na Emmy zasłużył.

Zmietolony_beret

W tej kategorii jest jeszcze jeden niedoceniony pan, który ma w tym roku szansę - Kevin Spacey za House of Cards. Już dawno na to Emmy zasługuje i sam nie wiem, komu kibicować.

kacper990

Spacey jest wielki wiadomo, ale kurczę, Malek rzuca na kolana w Mr Robot. Jest fantastyczny. Więc sercem jednak z nim.

Zmietolony_beret

Czuje się zagubiona.. ;-) , bo właśnie od dawna śledzę jego rozwój jako aktora. Mr. Robota zaczęłam oglądać jedynie dla niego właśnie. Podejrzewam, że gdyby nie jego główna rola to bym pominęła tą pozycję.. Wspaniały talent! szkoda, że doceniony został dopiero teraz. Ale cieszę się, że w ogóle. Zazwyczaj moich osobistych perełek nie odkrywa szersza publika..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones