Randy Orton

Randal Keith Orton

6,4
142 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Randy Orton

dobry z niego wrestler ale nie podoba mi sie jego spryt i podstepy jakie stosuje podczas walk ( np. uderzył sędziego by doprowadzic do dyskwalifikacji)

anitka91_16

zgadzam sie z tobą. Randy to swój chłop ale bardzo denerwuje mnie gdy jeszcze maltretuje innych po walkach.np. znokautował kopnięciem w głowe mojego ulubionego wrestlera Shawna Michaelsa,niepodobało mi sie też w jaki sposób odebrał tytuł WWE Johnowi Cena.nienależy mu sie ten tytuł.z drugiej strony jest to Legend Killer i często to potwierdza,jest dobry w tym co robi.szkoda że niema z nim żadnych filmów bo napewno zyskałby większą sławe a tak znają go tylko fani WWE.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

z The Legacy jest w teamie i dlatego mu pomagaja. nikt go nie lubi dlatego ja go lubie ;D. jak z niego taki tchorz to czemu byl najmlodszym mistrzem WWE?? Orton wymiata 10/10

Orton całkiem dobrze się tłucze ale i tak najlepszy jest Jeff Hardy, ten to dopiero daje popis, niesamowity gość

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Chris Jericho, Randy Orton itd. dlaczego ich nie lubicie ?? bo bija takich cieniasow jak mysterio ? Orton to zwykly cwaniak ale zostal najmlodszym mistrzem wwe a chris Jericho jest podwojnym czempionem tag team. ja ich uwielbiam

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Każdy z was kto ogląda wrestling ma swojego ulubieńca i dlatego najeżdża na innych.Przykładem jest tutaj Orton.Dla mnie jest on jednym z wielu dobrych.Nie będę pisała kto to bo pewnie znów by ktoś pojechał po mnie.Każdy z na swój styl i umiejętności w końcu to lata nauki i kształcenia.Randy ma to do tego że jest agresorem i widać to w trakcie walki.Ale któż z was nie ma czegoś podobnego lub nie miałby gdyby stał na przeciwko was wasz wróg albo konkurent do pasa.Mi się Randy podoba jeśli chodzi o walki podobnie jak Jeff Hardy, Batista, John Cena,CM Punk.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Widze ze znasz sie na WWA.Mysle ze twoj idol Undertaker wkrotce dostanie i przestanie byc niepokonany.

anitka91_16

Ja sie z wami nie zgadzam!!!
Randy to spoko typ jak i wrestler. Jego spryt w walkach jest najlepszy!
Bardzo mi się podoba wrestler który podpierdziela lub jest DIRTY. Wogóle dlaczego mówisz, że z niego dobry wrestler jak ci się nie podoba jego styl walki? Jesteś dziwna. Randy to najlepszy wrestler w WWE który był, jest i będzie! KROPKA! Pozdrawiam ortona i jego fanów.

anitka91_16

Z tego co tu czytam wnioskuje że ponad połowa nie wie o co chodzi we wrestlingu . Orton jest heelem i musi walczyć w taki a nie inny sposób , co nie znaczy że jest ciotą itd.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
KALAFIOR5

ty chyba nie wiesz na czym Wrestling polega

anitka91_16

Ja go uwielbiam wręcz, ma świetny styl i duże umiejętności...(RKO- bomba)i ogólnie świetny zawodnik :P

baska_5

jeśli chodzi o umiejętności to nie są złe ale Orton ma strasznie małego moveseta :/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
KALAFIOR5

O widzę zajebisty koleś z ciebie. Świadczy zresztą o tym twój nick. Wydaje mi się że ów kalafior to ty masz zamiast mózgu, ale to na razie tylko moje przypuszczenia.
"KOLES O CZYM TY PIERDOLISZ ON POPROSTU NIE UMI SIE BIC I TYLE"
pokazujesz swoje pojęcie o walkach Randy'ego Ortona. Chociaż sama oglądam wrestling od niedawna, śmiem twierdzic, że znam się na tym daleko więcej niż ty jebana sałato. Może w takim razie podaj mi przykład zawodnika który UMI się bic? Drew McIntyre? Santino Marella?
Na pewno ty byś na tym ringu wymiatał nie?

anitka91_16

to sie wlasnie nazywa spryt i to jest w nim fajne ... ze nawet jak juz ma stracic pas to zrobi cos zeby tylk go nie stracic i to widac ze on walczy tylko dla pasow i innych takich rzeczy :) orton rządzi a jak ktos sie nie zgadza to mam to gdzies :D:D

anitka91_16

tylko ze wrestling nie ma zasad i moze konczyc walke jak mu sie zywnie podoba

dawid10809

Nie, żebym się czepiał, ale chyba większość z Was zdaje sobie sprawę, że nieważne jaki kto ma spryt, jaki cios - walki wrestlerów sa REŻYSEROWANE. Zarówno w typowym amerykańskim wrestlingu, jak i WWE. Ci panowie doskonale potrafią zagrać na ringu, niektórzy zasługują niemal na Oscara.
Fakt, że większośc komentarzy tutaj wklepują takie nastoletnie stworki, które żyją kinem 3D, iPhonem i Harrym Potterem...ale chyba nawet takie osobniki zdają sobie sprawę, że te walki są reżyserowane.

Pozdrawiam nieuświadomionych :D

Cuma

to że wrestling jest udawany to wiem od dawna to powiem tak była bitwa smackdown i Orton obrywał do mysterio tego bladego,morrisona i cainea czy jak mu tam dostawał od nich buty w pysk a przy ujeciu na twarz ortona nie było krwi nigdzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones