Randy Orton

Randal Keith Orton

6,4
142 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Randy Orton

Ci którzy lubią ortona niech sie wpisują pod tym tematem!

użytkownik usunięty
TUPAC_4_EVER

No i ja sie wpisze i oczywiscie ocena dla ortona 10. tylko denerwuja juz mnie ludzie co go cisną bo w koncu ma napisany scenarius heela (złego). Naprawde spoko koles, i nie pytajcie z kad wiem bo za dlugo by opowaidac.

Ja tez sie wpisuje ;P

użytkownik usunięty
TUPAC_4_EVER

Widze że jestes przynajmneij jedenym, na tej stronie co lubi Ortona. to dobrze bo juz mi sie normalnie nie dobrze robi jak widze tylko tych fanów co mowia ze Dżon sina najlepszy a orton do dupy.

TUPAC_4_EVER

Racja. I wiem że on jest heel'em. I nie jesteś jedynym który wie że w WWE są wszystkie walki ustawiane. Ja to też wiem :D

użytkownik usunięty
TUPAC_4_EVER

No i chyba tutaj niestety tylko my to wiemy xD :D

TEZ TO WIEM ALE TO NIE ZMIENIA FAKTU ZE JEST CIOTOM I NIE UMI SIE BIC !!!!!!!!!1

KALAFIOR5

a to, ze orton jest "ciotom" i nie "umi sie bic" nie zmienia faktu, ze jak sadze po twojej znajonosci jezyka polskiego ty nie skonczyles jeszcze przedszkola xd

TUPAC_4_EVER

czemu wszystkie ustawiane?? Te walki o pasy raczej nie są

TUPAC_4_EVER

RANDY JEST DOBRY ALE HBK MOIM ZDANIEM JEST NAJLEPSZY !!!!!!!!!!!!!!

EVEWWE

HBK to już weteran, tak jak i Undertaker czy British Buldog. Chyba na zawsze będą najlepszymi z najlepszych:) Trochę szkoda że Undertaker wysłał HBK na emeryturę:) ale znając WWE i te ustawione scenariusze, Shawn Michaels jeszcze wróci:)

Lady_Sakura

pozyjemy zobaczymy ale jak narazie to nie chc wracac ... a szkoda bo jest fajny ;)

TUPAC_4_EVER

Zaje**sty jest wpier**lil Batiscie i wielu innym.Zmija kroluje.Czekam na jego pojedynek Z Underteikerem, Egem,Chrisem.

TUPAC_4_EVER

Oczywiście wpisuję się. Mój ulubiony wrestler. Genialna technika: RKO wymiata :D no i czarny charakter, czyli to, co lubię:) Bardzo mi się podobało jak ostatnio na Raw załatwił Edge'a, wybierając mu na przeciwnika Takera:) mina Edge'a była bezcenna:)

Lady_Sakura

no masz racje mina edge'a byla fajna ... jak sie bal ;p;p;p
ja wole ortona jako zlego a nie jako dobrego ... choc moim zdaniem on nigdy nie bedzie do konca face'em i dobrze
a moja ulubiona akcja to kopniak w twarz - to wymiata :D:D:D

TUPAC_4_EVER

Podpisuje się ;]

TUPAC_4_EVER

Ale wje*ał Batiscie i Chrisowi Jericho.Żmija jest najlepszy!!!

TUPAC_4_EVER

lubie go pamietacie walke gdzie walczył z dwoma drugi był ubrany w taka "pizame" w brwach ameryki .i jak walczył ten w pizamie dal mu maczuge w plecy wtedy on go podniósl i jeb o stól

TUPAC_4_EVER

Randy jest zajebisty !!!

TUPAC_4_EVER

uwielbiam Ortona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

TUPAC_4_EVER

Orton jest spoko, ale wole CM PUNKA :)

_Julleczka_

CM Punk jest ok :) Też go lubię, ale po Ortonie i Sheamusie ;)

itka13

U mnie CM PUNK jest na pierwszym, a na drugim Edge. Orton na trzecim.

_Julleczka_

Nie widziałam jak walczy Edge, może mi też się spodoba, ale na razie wybieram Ortona ;)

_Julleczka_

CM Punk, fuuuu.

Ale Randy jest OK ;D
ja tam jestem z teamu Jeff Hardy najbardziej.

TUPAC_4_EVER

The Voices era comming... hell yea motherfkers !!!!

TUPAC_4_EVER

Widzę, że tu staaaary temat... :D mówi się o tym, jak ludzie cisną po Randallu, bo jest heelem... :D Hehe, dziś ludzie pragną wręcz i klną WWE za to, że nie jest heelem :D jak to wszystko potrafi się zmienić D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones