Rani Mukerji

8,5
3 116 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rani Mukerji

Sądzę, ze Rani jest naprawdę dobrą aktorką. Podziwiam ją za to, że odważyła się przyjąć rolę w KANK o tak odważnym termacie (w Indaich). :)

aniafrydrych

Mam podobne zdanie. Jest świetna. W "Paheli" też mi się podobała.
Mam pytanie, może nie w temacie. Czy ktoś z Was wie, o co poszło Rani i Kajol? Dlaczego się nie lubią? Jestem ciekawa. Obie są świetnymi aktorkami. Co je poróżniło?

Marguerite

Mam problem z rzetelną oceną Rani jako aktorki. Jest taka śliczna, ze nie mozna sie na nia napatrzec i uroda przymiewa mi wszystko inne ;-)
W każdym razie lubię ją.

sonnchen

Bo jest śliczna, pełna wdzięku i subtelnego uroku. Zachwyciłam się nią w "KANK", "Paheli" i "Chalte Chalte". A potem już poszło z górki. Niemal w każdym jej filmie dostrzec można jej niezwykły talent aktorski. Ona po prostu ma coś w sobie.

Marguerite

Świetna rola z Baabul, Ta ra rum pum,Hum tum ....i..... wielu, wielu innych o których tu już wspominano.
Cudowna jest ;)

aniafrydrych

Według mnie swój talent aktorski najlepiej pokazała w filmie "Black"- przeszła tam samą siebie pzdr.

użytkownik usunięty
dagmaraa12345

Moim zdaniem Rani jest bardzo dobrą aktorką :) Bardzo ją polubiłam po filmie Ta Ra Rum Pum :P Jest jedną z najlepszych aktorek Bollywood xD

Ta Ra Rum Pum i Hum Tum są najlepsze :))

użytkownik usunięty
_TURQUOISE_

Pasuje do ról kobiet inteligentnych i poważnych...
Moja siostra ją uwielbia...
Prawda jest taka, że ani jej ani Kajol nie można porównywać, ponieważ obie mają inny-specyficzny sposób grania ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones