Rani Mukerji

8,5
3 117 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rani Mukerji

czemu ona jest na 1. miejscu w TOP aktorki?!?!?!?!
wprawdzie nie oglądałam chyba żadnego filmu z nią, ale wątpię, żeby była lepszą aktorką niż Meryl, Natalie czy inne aktorki mające niższe pozycje w rankingu.

audrey_k_hepburn

Przekroczyła próg 1000 głosów z wysoką średnią i trafiła do rankingu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
audrey_k_hepburn

Myślałem, że posiadam jakąś wiedzę filmowo - aktorską, ale wygląda na to, że się myliłem. Nie mam bladego pojęcia kim jest ta kobieta i dlaczego jest na pierwszym miejscu wśród aktorek. To jakiś błąd FW czy głupi żart?

mikamves

Kurde zrozumcie każdy kto wchodzi do top100 kobiet zaczyna od 1 miejsca -_-

Lecho1523

No właśnie w każdym podobnym poście tak piszę :P

beeti95

Dosłownie za każdym razem jak osoba wchodzi na pierwsze miejsce pojawiają się takie komentarze. Na prawdę po tylu razach nie zauważyliście dlaczego się te osoby pojawiają na 1 miejscu?

nancy500

Nancy , nie staraj się , wiadomo, że większość ludzi to głupcy , filmweb nie jest wyjątkiem ..

MoRRs_Z_LaSu

Na pierwszym miejscu moze i nie powinna być, ale w top 100 to już na pewno tak. Bardzo dobra aktorka, to , że jej nie znacie bo nie interesujecie się filmami bollywood nie znaczy, ze jest złą aktorką, albo nie zasługuje na miejsce w rankingu. Polecam Black dla tych, którzy wątpią w jej zdolności aktorskie.

_Mia_

JA OGLĄDAŁAM Z RANI OKOŁO TAK Z 14- 15 FILMÓW Z W KARZDYM JEST SWIĘTNA NIERZUMIEM DLACZEGO W WOGULE JĄ NIEZNAJĄC OCENIACIE JĄ . DLACZEGO WSZYSCY KTÓRZY NIE KŁANIAJĄ SIĘ PRZED HOLLYWOODZKIMI KNOTAMI TO BANDA KRETYNÓW WEDŁUG WAS ?

rani_167

Jak dla mnie to powinien byc osoby ranking dla bollywood i aktorek , jak dla mnie bardzo ładna i co ważne bardzo dobra bollywoodzka zaznaczam bollywoodzka aktorka a to jest roznica !!

użytkownik usunięty
NatsuD

Oo tak, osobny ranking ;D Srk w końcu by zabłysnął xD

użytkownik usunięty
rani_167

rasisci i tyle
rownie dobrze ktos z indii moglby tu zajrzec i zapytac dlaczego krystyna feldman jest na 4 miejscu w swiatowym rankingu aktorek, skoro nikt o niej nie slyszal poza polską

Popieram.
Nie ma to jak ignoranci oceniający wszystkie filmy indyjskie/aktorów/aktorki na podstawie...no właśnie, czego?

audrey_k_hepburn

spoko niedługo będzie, już dostała 1/10 tak jak wszyscy ciapaci badziewiarze
@rani caps lock ci się dziecko wcisnął zrób coś z tym.Acha i KAŻDY i świetną nie świętną.
Ja się nie kłaniam,lecz dla mnie knotami to są brudasy z bollywood tak jak lwia część ich widowni co się X podpisują.

użytkownik usunięty
CichyMorderca

Jak widać bardzo inteligentnie podchodzisz do tematu. Nie ma to jak bezczelnie dać komuś 1, zapewne nie oglądając żadnego filmu z ową osobą. Po prostu kiedy patrzę na ludzi takich jak ty to wolę być "brudnym knotem" z Indii (chociaż też zastanawia mnie czy ty kiedykolwiek rozmawiałeś z jakimś Hindusem?) niż być z Polski i mieć twój poziom inteligencji! Oh proszę, ale jej pojechałeś że spadnie w nic nieznaczącym rankingu na Filmwebie. Rani Mukherjee jest utalentowana, piękna, sławna i bogata możesz jej co najwyżej buty umyć. Sami ograniczeni i nieświatowi rasiści -.-

Nie ma co się produkować, szkoda śliny na takich ludzi, bo nie zrozumieją.
Poza tym, skoro podchodzimy do kwestii osobnych rankingów dla aktorek, aktorów, filmów z Bollywood to ODDZIELNE rankingi powinny być dla polskich aktorek, aktorów i filmów, oddzielne dla niemieckich, hollywoodzkich etc. ... Rozdrabniajmy się! A co nam to.
Skoro znajdują się tutaj takie osoby, że nie mają szacunku do aktora, który jest z innego kraju, innego przemysłu, niż Hollywood to się nie dziwię, że w świecie nas nie lubią.
Ale nie zapominajmy, że Indie należały do korony Brytyjskiej.

użytkownik usunięty
julCia69

To było dokładnie 66 lat temu, więc już trochę się zmieniło ;)

Ale wpływ na nich mieli i można to czasem zauważyć. ;)
To tak, jak Polska pod zaborami - każda z tych trzech części, na które Polska była podzielona coś przejęła od państwa, które nim rządziło - np. w Wielkopolsce bardzo widać tzw. pruski dryl, województwo Podkarpackie uznawane jest za Ukrainę. Nie odznacza to się może tak bardzo, wyraźnie, ale jednak gdzieś to jest zakorzenione.

Ja bardzo lubię Rani jest świetną aktorką a ci którzy nie znają Bollywood i nie wiedzą co to za aktorka to lepiej niech w ogóle się nie wypowiadają na jej temat.

audrey_k_hepburn

KU*WA NIE WIECIE KTO TO I OCENIACIE !!! PO CH*J NA NIĄ NASKAKUJECIE ,JAK NIE ZNACIE BOLLYWOOD ,NO TO POZDRO ,ŻE JĄ POZNACIE. TRZEBA NAJPIERW OGLĄDAĆ BOLLYWOOD ŻEBY ZOBACZYĆ JAKĄ JEST WSPANIAŁĄ AKTORKĄ I POTEM OCENIAĆ ;/
ŻAL MI WAS LUDZIE SERIO.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones