Rebecca HallI

Rebecca Maria Hall

7,4
16 208 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rebecca Hall

przeciętna twarz kartofel
ciało małego chłopca płaska klata

Cóż, do najładniejszych nie należy, ale mnie to nie obchodzi. Gra tak dobrze, że talent całkowicie odwraca uwagę od braku urody. Zwłaszcza w "Dorianie Grayu" mnie oczarowała.

użytkownik usunięty
Pearl158

widziałam ją w paru filmach i jej gra nie zwaliła mnie z nóg oscara raczej nie dotanie

Nie każdemu podoba się to samo. Ale dziewczyna się rozwija :)

zgadzam sie bardzo irytująca, nie moge patrzec jak kalecznie gra

Mi też się nie podoba, aż mi głupio, że tak dużo o tym piszę, ale wyjątkowo mnie irytuje. Niech sobie gra, niech ma swoich fanów. Mnie coś od niej odrzuca. Okropnie mówi, ten jej głos mnie drażni i jest niezbyt urodziwa, nie lubię jej za całokształt.

kasiaaaa

Każdy ma inny gust. Mnie osobiście się podoba i to bardzo. Śliczna jest

kolo14

To jest oczywiście bardzo subiektywne co się komu podoba. Bardzo ostro się on niej wypowiedziałam, a zazwyczaj nie oceniam nikogo w ten sposób. Zirytowała mnie postać, którą ona grała, więc pewnie stąd moje uprzedzenie. Chociaż tak czy siak nie lubię krzywulców w stylu Dygant, a ona mi taką przypomina, to nawet nie kwestia urody, bardziej zachowania :P

kasiaaaa

Moim zdaniem to sytuacja analogiczna do Julii Roberts, gdzie w prawie każdym filmie stylizowano ja na nie wiadomo jaką piękność, do której wzdycha każdy facet. Z Hall widziałam dotąd 5 filmów i w żadnym nie podobała mi się postać przez nią grana, pomijam tą nieszczęsną typowo końską szczękę, która wygląda na ciągle opuchnięta od użądlenia osy, ale i sam styl gry aktorskiej zupełnie nie przyciąga, nie wyróżnia się, brak jej po prostu charyzmy a tu kłania się kolejny przykład koleżanki po fachu, zupełnie bezpłciowej, Keiry Knightly...

lena_777

Ciągle się oblizuje i ma duże usta, jakby nimi zębów nie umiała przykryć, jest w niej coś irytującego

Wielość cycków nie określa urody kobiety.

Dla mnie jest piękna, charakterystyczna.
Inteligentna, błyskotliwa.
Ma swój urok (to coś).

Poza tym znam taką, dziewczynę z realu
(prawie sobowtór -to nie jest osoba, jakich wiele:)

Dla mnie jej uroda to czysta poezja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones