Redbad Klynstra-Komarnicki

Redbad Klynstra

4,0
4 319 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Redbad Klynstra-Komarnicki

Jeszcze w 2015 roku jego ocena na tym portalu to 7,7 pkt. Po roli w Smoleńsku mamy to co widzimy. Oglądałem jego wiele ról i zdecydowanie jest bardzo dobrym aktorem. Nawet gdyby jego rolę w ww. filmie opisywać jako dno to nie oddaje to tak niskiego poziomu oceny. Zwykła ocena polityczna. Żaden ze mnie pisior czy jaką by kto chciał mi łatkę przypiąć ale widać jak sami sobie kagańce zakładacie.

Allah_Angel

Może poprzednia ocena była zawyżona!
Aktor taki sobie, tylko do ról charakterystycznych! Teraz to bardziej polityk niż aktor! Sam sobie założył kaganiec!

Allah_Angel

Rola naczelnika w "pitbull" mistrzostwo

Allah_Angel

Też mnie to dziwi, ocena na poziomie, z całym szacunkiem, braci Mroczków. Ten portal mimo wszystko jest jakimś punktem odniesienia, ale jak widać i takie "cuda" się zdarzają.

Allah_Angel

Właśnie pisiury załatwiły mu posadkę dyrektorską.
A ta kurfa nawet nie jest Polakiem!!

Grifter

Oj, piecze pupcia zawistnego polaczka-patryjote-narodofca. Mam nadzieję, że koledzy ostro ci przewiercili otwór.

Allah_Angel

Nie, on nie jest i nie był dobrym aktorem.

Allah_Angel

Jako zdeklarowany kaczysta pewnie padł ofiarą tego, co internauci o podobnych jak on sympatiach politycznych robili i robią na profilach aktorów przeciwnych pisowcom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones