Reese Witherspoon

Laura Jeanne Reese Witherspoon

8,0
33 771 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Reese Witherspoon

Mam ochotę na fajną komedię. Ponieważ moja ulubiona aktorka Kate Winslet zagrała tylko w dwóch komediach które już obejrzałam, to pomyślałam o drugiej w kolejności ulubionej, Reese ale nie wiem co wybrać. Poradźcie mi i napiszcie propozycje oprócz:
- Legalna blondynka
- Legalna blondynka 2
- Szkoła uwodzenia
- Dziewczyna z Alabamy

PS Nie myślcie że oglądam tylko komedie bo to nieprawda. Poprostu mam ciężki tydzień bo to koniec roku szkolnego i chcę się na chwilę oderwać ;)

konto_przeniesione

Szkoła uwodzenia nie jest komedią ale to bardao dobry film ^^ polscem ci dziewczynę z alabamy i Legally blonde(obdada z Titanica domyśl się kto^^) a tak poza tą listą to polecam spacer po linie czy komedię Jak w niebie Oba z Reese

_Holly_

ta lista to komedie które z Nią oglądałam a nie filmy których nie chcę! Ja uwielbiam Legally blondie! Zanim obejrzałam Titanica to był mój ulubiony film, ale teraz to chyba sama wiesz ;D Rzeczywiście Szkoła uwodzenia to nie komedia. Przepraszam za pomyłkę. Dzięki za odpowiedź. Obejrzę sobie filmy które mi poleciłaś!

konto_przeniesione

Just Like heaven (jak koleżanka powyżej poleciła)
A spacer po linie to TEŻ nie jest komedia :Di nawet " LEKKI FILMIK" To N_I_E jest. Jednak ładnie śpiewa wtym filmie. Troche smiesznie i ładnie.

Z tych co oglądałam to Pechowa przesyłka też było fajne.
Miasteczko Pleasantville - też fajne troche komedia też. Zapadł mi w pamięci. Bardzo fajny. Mimo że Reese ma tu role 2planową to film świetny (DLA MNIE)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones