Reese Witherspoon

Laura Jeanne Reese Witherspoon

8,0
33 771 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Reese Witherspoon

Nie jestem i nigdy nie byłam fanką Reese. Tak jak każdy znałam ją tylko z tych głupawych komedyjek romantycznych. Po obejrzeniu "Spaceru po linie" muszę przyznać, że ona naprawdę ma talent. Zagrała świetnie, wpasowała się w rolę idealnie. Nie wiem jak dalej pokieruje swoją karierą, ale za rolę June Carter należy jej się szacunek.

PaulaPaula

śmieszna sprawa, ja też za nią nigdy nie przepadałam.... póżniej obejrzałam "spacer po linie" gdzie zagrała naprawde dobrze
teraz przed chwilą skończyłam oglądać "jak w niebie" z jej udziałem i także w tym filmie jej kreacja przypadła mi do gustu - przy okazji polecam film, nie zawiodłam się mimo, że wcześniej czytałam książkę ;)
pozdrawiam

PaulaPaula

No i Reese została doceniona :) W sumie cieszę się, bo zagrała rewelacyjnie. Fajnie też wypadła przy odbieraniu nagród - naturalnie i sympatycznie.

PaulaPaula

Właśnie zauważyłam, że po otrzymaniu Oscara, Reese skoczyła o 12 oczek w górę na naszej Top 100...

PaulaPaula

I będzie skakać jeszcze wyżej:D To normalka,teraz przybędzie fanów Reese...

PaulaPaula

Właśnie to jest dla mnie dziwne i odnosi się nie tylko do Reese. Ktoś dostaje Oscara i nagle zyskuje nie wiadomo skąd rzesze fanów, którzy wcześniej nawet na ta osobę nie popatrzyli. Ale co zrobić, ludzie już tacy są. Oczywiście, że Reese Witherpoon należą się ogromne brawa za "Spacer po linie", ale ja czekam z niecierpliwością na rozwój jej dalszej kariery. Mam nadzieję, i tego też jej życzę, że zacznie grac w ciekawszych filmach, przenosząc do nich swoją pasję i enegrię. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones