Rene RussoI

Rene Marie Russo

7,6
15 935 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rene Russo

Rene jest śliczna, ale wolę ją w wydaniu blond :D Tak jak było w Okupie.

Little_My

Tak jest jako blondi jest fantastyczna i w odróżnieniu od niektórych pseudo-aktoreczek jest utalentowana

Little_My

Heh, taki dziwny świat. Ja odbieram ją jako wyjątkowo nieurodziwą kobietę. Ma mocno męski zarys żuchwy i ostre rysy twarzy. Oczywiście, nie odbieram jej przy tym talentu, ale - wg mnie - urody los jej niestety poskąpił :-)

owsianka

..nooo...zostawił ją dla ciebie ..tą urodę :q ( a tak a propos jak kobieta może oceniać urodę kobiety? ).
Rene jest bardzo kobieca i zupełnie się nie zgadzam ,że w jasnych włosach wygląda lepiej . Nie jest boginią urody ale ma specyficzną zmysłowość i spojrzenie , które mówi "jestem na ekranie i czuję się doskonale " :E

arthor44

Do bogiń wdzięku bardzo mi daleko :-) Jednak swoje atuty mam i potrafię je wykorzystać w działaniu, wszak jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma! :-)
Na szczęście to nie moja uroda jest tematem przewodnim wątku i proszę Cię Arthorze, abyś to uszanował :-)

Nie rozumiem, dlaczego miałabym odmawiać kobietom prawa do oceniania urody innych kobiet. Żyjemy w XXI wieku :-)
To nie zawsze jest, Arrthorze tak, że przemawia przez nas zazdrość i zawiść. W przypadku Rene Russo - jej typ urody nie jest tym, który do mnie przemawia. Choć równocześnie rozumiem, że Ty i grono innych wielbicieli możecie kochać się w niej na zabój :-) De gustibus non est disputandum! :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones