Riccardo Scamarcio

7,1
5 013 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Riccardo Scamarcio

Jest świetnym aktorem. Niestety byłam w stanie obejrzeć tylko 3 filmy z jego udziałem, ale i tak uważam że jest fajny. Oczywiście najbardziej podobał mi się w roli Stepa w 'Tre metri sopra il cielo'.
Podoba mi się też w nim, że się nie zmienił i 'nie zgłupiał' mimo sławy (sławny jest we Włoszech jakby co :P).
Pozdrawiam ;) ;*

Merry

ja też oszalałam na jego punkcie po 'Tre metri sopra il cielo'. staram się w jakiś sposób obejrzeć wszystkie filmy z jego udziałem. właśnie jestem w trakcie kolejnego :)) niestety czesto mam problem z napisami, których po prostu w języku polskim nie ma.. a włoskiego nie potrafie. jedynie do `tre motrii`... oraz `ho voglia di te` znalazłam. w innym wypadku zostają mi angielskie ale z tym też czesto jest problem ...
widzialam juz:
>italians
>Eden à l'Ouest
>il Grande sogno
>ho voglia di te
>3metri sopra il cielo
>la Meglio gioventù

jestem już uzależniana od oglądania tego faceta, jest idealny :D

bloomy_2

w tvp2 można go oglądać w "Czarnej strzale"! ale zostały już tylko dwa odcinki

przymierzam się do obejrzenia "Eden a l'Quest, napiszcie czy warto xD

Seiya

waaartoooo! on tam wygląda świetnie a film ogląda się przyjemnie :)

bloomy_2

o boże przepadło mi ju z tyle odcinków :/ ale w sobote musze to widziec :/ choleraaa no

bloomy_2

musisz! koniecznie!

a ja zatem obejrzę sobie Eden a l'Quest xD ( jak oczywiście uda mi się zdobyc ten film)

Seiya

A ja polecę komedie Manuele di Amore 2 gdzie gra w jednym wątku ;) A polecam bo komedia jest śmieszna i można znaleźć polskie napisy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones