Richard Dean Anderson

8,4
1 662 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Dean Anderson

Jeden ze zdecydowanie lepszych aktorów jakich znam. Widziałem go tylko w MacGyverze, ale grał wiele różnorodnych scen, ma spory talent do scen komicznych :)... do innych oczywiście też, odnoszę wrażenie że potrafi zagrać wiele. Ogółem - naprawdę bardzo dobry aktor.

bober

Vitay ponownie Bober!!!

Powiadasz koleś, że jest to jeden ze zdecydowanie najlepszych aktorów jakich znasz, Yo??? To ja się pytam: "Ilu & kogo, Ty znasz...hmm???


Korzystając z okazji komunikuję, iz zostawiono dla Ciebie wiadomość na forum "Enter The Dragon"...


Bywaj!!!

nie_ma_mnie_2

No, kogo ja widzę!!! Fiołcio, znowu komentujesz moje tematy??!! No to tym razem mam parę rad - jak zaczniesz odpisywać na moje tematy to zachowaj spokój, opanuj się z lekka bo inaczej jeszcze odlecisz tak jak na forum "Wejścia smoka" :D (bo już tam sypałeś takie teksty że nawet węża zwaliłyby z nóg ;)). Tylko tym razem nie tak ostro ze mną, nie zbesztaj mnie tak jak tam - na samą myśl jak mnie pewnie zaraz zgasisz od razu mam pełne gacie :D
Co do "wiadomości na forum "Enter The Dragon"... " już czytałem, ale tam nie mam zamiaru więcej się udzielać.

Pytasz się jakich znam aktorów hę? Hmmm... kilku, można na przykład przejrzeć moje "ulubione". A oprócz nich znam jeszcze paru, chociaż szczerze przyznam, że w ilości niekoniecznie imponującej, skupiam się bardziej na filmach. "Powiadasz koleś, że jest to jeden ze zdecydowanie najlepszych aktorów jakich znasz" - no właśnie specjalnie po to pisałem: "Jeden ze zdecydowanie LEPSZYCH" a nie NAJLEPSZYCH, specjalnie żeby uniknąć tego typu nieporozumień...


No to... BĄDŹ POZDROWIONY "KAMRACIE"!!!:D

nie_ma_mnie_2

Aha i jeszcze jedno Fiołas - bądź tak dobry i nie zaśmiecaj mi bloga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones